Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami tömegnövelő segítene?

Valami tömegnövelő segítene?

Figyelt kérdés

Ne szurjatok le, nem ertek hozza. Az a helyzet, hogy nagyon sovany vagyok/voltam is mindig, pedig eszek rendesen, szervi bajom nincs. Genetikailag ilyen vagyok, ez tobb korben ki lett vizsgalva. 170 cm vagyok es 42 kg, eszek rendesen. Elkezdtem sportolgatni egy kicsit regebben, de muszaj volt abbahagynom, mert hiaba volt dupla etvagyam, igy is rohamosan fogytam. Most megint elkezdtem, mert szeretnek kicsit formasodni, izmosodni. Tejfeherje allergiam van.

Mit vehetnek, ami segitene egy kicsit hizni vagy legalabb megtartani a sulyom? Eszek rendesen, sokkal tobbet, mint a nalam masfelszer nagyobb darab osztalytarsaim... lehet az a baj, hogy az ugymond "egeszsegtelen" kajakat nem nagyon szeretem? (Pl csoki, edesseg, edes peksutemenyek) csokoladebol pl egy nap csak ket kockat tudok max megenni, nem kivanom. A teat is edesites nelkul iszom, max neha mezet teszek bele. A gyumolcsoket szeretem inkabb, ha edeset kivanok. Nagy ritkan megkivanom a zsirosabb eteleket, pl zsiros kenyer, teperto, de nem tudnek allandoan ilyeneket enni, meg tiszta pattanas leszek tole.

17/l


2017. jan. 8. 13:39
 1/2 Osynho ***** válasza:
Számokban kifejezve mennyi az az "eszel rendesen"? Hány g ch, feherje, zsír? Ezeket számolni kellene legalább nagyságrendileg, hogy tudj bármilyen következtetést levonni. A legtöbb ember azt gondolja sokat eszik, aztán kiderül, hogy mégsem. :)
2017. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a szamolgatas nem igazan az en vilagom, egyszer par hetig szamolgattam a kaloriakat valami alkalmazassal, de csak elkeseritett mindig :D
2017. jan. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!