Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy kisgyereke...

Mi kell ahhoz, hogy kisgyerekeket görkorizni taníthassak?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen gyorskorcsolyáztam, amit különböző okok miatt szüneteltetnem kell, jövőre tudom újra folytatni. Már több kisgyereket (4-5 éveseket) megtanítottam görkorizni, és gondolkoztam rajta, hogy tarthatnék kicsiknek, vagy akár nagyoknak is görkori oktatást. Nincs ilyen végzettségem, mi kell ehhez?

2016. dec. 16. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ-s sportoktatói képesítés kell hozzá. A sportágbeli előképzettséged miatt neked korcsolyázás sportágból érdemes megcsinálnod. Valószínűleg görkori, mint soprtág nincs képesítésként.
2016. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
manapság már enyit se tudnak maguktól?
2016. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát, elsősorban a kicsiknek görkorcsolya...


Viccet félretéve: Szerintem egyéni vállalkozóként, és hirdetéseket kitéve lehet oktatni akár papír nélkül is) mivel ahogy olvasom, jelentős szakmai múltja van.

Úgy tudom, bizonyos bevételig nem kell cég ezen tevékenységhez.

Az oktatás része (mint olyan) akár papír nélkül is megoldható. Mint ahogy az anyuka apuka tanítja a gyermekét biciklizni.

Az ellenszolgáltatásért (mert gondololom nem ingyen csinálná) viszont kell minimum egy EV. (Egyéni vállalkozói)


Amennyiben jól hirdeti magát, jó vevőköre fog kialakulni.

2016. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!