Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha foci mellett valaki kigyúrt...

Ha foci mellett valaki kigyúrt akkor lassabb a mozgása is?

Figyelt kérdés
Én 190cm vagyok imádok focizni elől csatárként nagyon jó vagyok, gyorsan futok de attól félek ha majd kb 95kilóra duzzadok tiszta béna leszek fociban mert lelassulok
2010. ápr. 27. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyúrás mellett az állóképességed is fejleszted, akkor nem lesznek ilyen gondok. Ha a lábizmaid is fejleszted, akkor gyorabb is lehetsz. Az a lényeg, hogy foci mellett gyúrj és ne fordítva. Sok futás mellett erősíts és akkor félig-meddig a szálkásságod is megmarad, nem csak duzzad az izom.
2010. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem sajnos történt ilyen, igaz, én röplabdás vagyok.

Súlyzós edzéssel nincs baj, de ha túlzásba viszi valaki, akkor eléggé belassíthatja az izmait.


Nyújtsál sokat, és gyúrás mellett mindenképp csinálj nagyon sok "minél gyorsabb" mozgást, azok legyenek túlsúlyban. Mellesleg van egy ideális testalkat minden sporthoz, aminél izmosabbnak már nem ajánlatos lenni, mert csak felesleges tömeget kell cipelni....

2010. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is röpizek és közbe parkourozom is, a pk-hoz meg elengedetlen a jó kondíció, de ott is fent áll ez az eset. Mivel ezt a 2 sportot űzöm így megmarad a szálkásságom, mert csak itthon erősítek.
2010. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!