Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet otthon izmosodni, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel, edzés tervvel lehet viszonylag rövid idő alatt kicsit megizmosodni? Most nem a testépítésre gondolok, nem is látványos változásra. Inkább arra, a pálcikaemberből, legalább valamié változásra. Mert most valami se vagyok. 169-es magasságra jut úgy 55 kiló, hogy közben még egy kis felesleg is van rajtam. Igazából egészségesebben akarok kinézni, vagy legalább valahogy akarok kinézni. Amennyit tudok, az az, hogy futni azt akarok és fogok is. De azzal látványos változás nem igen érhető el, inkább csak jót tesz az egészségnek.

Tudnátok valamit javasolni?

Köszönöm szépen!



2016. okt. 24. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem: valami olyanra gondoltam, amit otthon is ellehet végezni. Sajnos időm nincs konditerembe járásra, messze van a legközelebbi is.

19/F

2016. okt. 24. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját súly vagy nem veted meg a súlyzós edzést sem?

Van egy kis pénzed vagy anyuciék amit adnak?

Kertes ház vagy panel?

2016. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak edzés kell, hanem rendes kaja is hogy egészségesen szedj fel tömeget.


Kaja:

Hús, tojás, fermentált tejtermékek (túró, sajt, kefir...), olajos magvak, hüvelyesek, zöldségek, gyümölcsök, teljes őrlésű pékáruk-tészták, zabpehely, rizs, lenmagolaj, halolaj, kókuszolaj, vaj, méz, kávé, vitaminok, minimum 3 liter víz/nap.


Edzés súllyal:

- Evezés

- Fekve nyomás

- Vállból vagy mellről nyomás, oldalra emelés, döntött emelés, vállvonogatás

- Kalapács vagy rudas bicepsz

- Tarkóhoz engedős tricepsz

- Guggolás, felhúzás

- Vádlizás


Edzés saját súllyal:

- Húzódzkodás

- Tolódzkodás, fekvő

- Kézállásból karhajlítás

- Lábemelés, hasprés, L-sit

- Híd

- Guggolás, kitörés, ugrások

2016. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!