Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karate vagy kung-fu?

Karate vagy kung-fu?

Figyelt kérdés
A városban mindkettőt tanítják, de nem tudom melyiket válasszam. Csak egyet szeretnék tanulni, de azt jól. Főként azért hogy "kiüssem" magamból a stresszt, akiadjam magamból a feszültséget, de szeretném fejleszteni a koncentrációt, meg persze az sem árt ha megtanulom megvédeni magam.

2016. okt. 20. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát melyik Karate és melyik Kung-fu? Goju-Ryu, vagy Wado-Ryu Karate jó, mást inkább ne. Kung-fuk közül a Choy Lay Fut, Hung-Gar, Wing Tzun, Wing Chun jók, a többinek nem biztos, hogy jó az oktatása. És mindegyik nagyon jó stílus utcán, mert oda készültek.
2016. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyik se.

Feszültség levezetésre se, mert ott a levegőt kékíted, legalábbis Mo nagyrészén igen!

A melák meg szopja le magát, a boxoló péppé veri, a többiek meg rúgják.

2016. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

#8 Büszke lehetsz rá, hogy kihallgatásokon ücsörögsz egész éjjel, GYANÚSÍTOTTKÉNT :D

És te tudod, hány hozzád hasonló kis mitugrásznak törtem be az orrát, aki azt hitte kirúgja a térdem és fekszek? :) A 130 kilóm nem zsír, hanem izom, te buta. Nem vagyok zsírpacák. Eléggé izmos testalkatom van, és elég fürge vagyok, szóval annyira ne bízd el magad..

2016. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tipikus kondis mentalítás . .

Ők emelgetik a súlyt, és már megvernek bárkit!

Egy 40-50 kg embert talán, de aki 75-80 kg, és 5-10 éve űz valamit már nem!

Laposra verné a melák fejedet!

Egy különleges katona/ügynök meg kitőrné a nyakad!

2016. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te csak fürge vagy, vagy esetleg már verekedtél is a 130 kilóddal? Egyébként meg ha hárman támadnak rád, kettőt leversz, a harmadik elfut, akkor is kihallgatnak, aztán önvédelemnek minősítik. Egyébként meg eléggé komoly (részben speciális katonai) kiképzést kaptam, és nem csak az utóbbi 5-10 évben.
2016. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
XD Ez egyre jobb, már különleges katona a csávó :D
2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként civil vagyok.
2016. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bárki bármit is mond, karate...
2016. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!