Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esportoló akarok lenni!...

Esportoló akarok lenni! (League of Legends) Hogy kellene kezdeni?

Figyelt kérdés
Tehát nekem már 2-3 éve álmom hogy esportoló legyek még suli időben is csak arra gondoltam. Most meg 9-es vagyok és koliba járok és nem tudok játszani (gyakorolni vagy ilyesmi) és tehát nem rossz suliban vagyok de én nem ezt akarom anyumék meg nem értenek meg mert nekik ez csak egy játék, hogy nem lehet megélni. Most mit kéne tennem? Hogy mondjam meg anyuméknak hogy megértsék? Köszönöm a válaszokat! Ja és csak normális válaszokat pls! Köszi!
2016. szept. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ezt helyből buktad. Már a hozzállásod sem jó, kifogásokat keresel, hogy miért nem tudsz játszani megoldások helyett. Radásul mástól város a választ, ahelyett, hogy te találnád ki. Mégis milyen stragiai játékos az, akinek meg kell mondani a választ?! Az élet is egy stratégiai játék, ha ezt nem tudod jól játszani a lol se fog menni.
2016. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Szégyen ez a világ ! Már most forgok a nem létező síromban.


Tényleg fel fog nőni egy generáció, aki azt hiszi, hogy az esport is sport. Ha nekem a gyerekem ebből akarna megélni, én elásnám magamat, hogy nem tudtam normális képet adni neki a világról.

2016. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!