Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire tartotok...

Férfiak, ti mennyire tartotok vonzónak, szexinek egy terhes nőt?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy a férfiak hogyan néznek a kismamákra, akiknek már gömbölyödik a pocakjuk? Egy ápolt, csinos ruhadarabokat hordó fiatalos kismama vonzó, vagy teljességgel lehetetlen rá úgy nézni mint egy "szexi" nőre?

2016. szept. 1. 14:16
 1/9 anonim válasza:

Engem felizgat.

24/F

2016. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Simán lehet egy terhes nő is szexi. Nincs ezzel gond.
2016. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Èrdekes, azt hittem több fèrfi van úgy vele, hogy egy terhes nő már nem is annyira nő, mint inkább "csupán" leendő anyuka.


De akár vonzónak is mondanátok? Most meglepődtem. De örülök, mert szerintem sok nő fèl attól, hogy terhesen esetleg nem találja vonzónak, kívánatosnak a fèrje.

2016. szept. 1. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Á, ez hülyeség!

A legtöbb nő attól fél, hogy majd szülés közben megalázva fogja érezni magát a kiszolgáltatott helyzetben, meg hogy ha meglátja a párja a "csunyájukat" szülés közben, akkor utána majd nem fogja már kívánni őt, meg a szüléstől kitágul, meg bla-bla-bla és egyéb agyrémek! :O :D :P

2016. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De most hogy jön ide a férjed hozzáállása,ha idegen férfiakat kérdezel?A saját terhes nőmet ugyanolyan szexinek láttam mint előtte.Idegen terhes nőben meg nem látok potenciális szexpartnert.Ezért a válasz az,hogy semennyire nem szexis,meg szerintem elég beteg lenne,ha nekiállnék oltani és megpróbálnék felcsípni egy terhes nőt.Unatkozó a világból kicsit kiszakadt,gyerekkel játszóterező anyukákkal már más a helyzet,mert ők dugnak mint a nyulak ha jó a duma és apa 12 órázik,vagy külföldezik,de amíg terhes addig nem.
2016. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, már belekevertem a férjet is, de igazából egy nő a férjének akar elsősorban tetszeni. Viszont szerintem más férfi előtt is, sőt a többi nőtársa előtt is csinos szeretne maradni, olyan, akire jó ránézni.


Engem inkább az érdekel, hogy ha egy csinos (nem elhízott) szép arcú, ápolt külsejű, stílusos nő megy az utcán, megnézi -e egy vele szembejövő férfi annak ellenére, hogy kismama pocakja van a nőnek? Vagy inkább rögtön arra gondol, hogy fúj, ez meg terhes. Illetve tudna-e együtt lenni egy terhes nővel egy férfi, aki nem a leendő apuka? Ez már elég bizarr, de érdekel. És még mielőtt valaki arra gondolna, hogy én tervezek ilyet tenni, annak mondanám, hogy nem. Csak az erre a kérdésre adott válaszokból ki lehetne szűrni, hogy vonzónak tartanak egy nőt akkor is ha az éppen kismama. Lehet bonyolultan kérdeztem és félreérthetően, de azért köszönöm az eddigi válaszokat is.

2016. szept. 2. 07:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről egy sztori jut eszembe,ami elég régen történt még volt sorköteles katonaság és a nővérem terhes volt.Ment az utcán és jött mögötte az úton egy platós katonai teherautó,a plató tele volt fiatal katona srácokkal,akik megvadulva kiabáltak neki,hogy hú de jó csaj,de jó a se/gged,mindenféle ilyet.Aztán a kocsi egy vonalba ért vele és lassan leelőzte.Na itt minden megfordult mert meglátták a nyolc hónapos hasát ami hátulról nem látszott és elindult a fújolás.

Ami esetleg mindenképpen ki szokott derülni az anyuka igényszintjéről,hogy miképpen változik.Mert a tájékozatlan anyukák képesek szabályosan eltorzulni és felszednek 20-25 kilót a cukorbetegséget kockáztatva,mert tartják magukat a buta bölcselethez,hogy kettő helyett kell enni,ami lehetne igaz a zöldségre,húsra de nem a ch-ra.Ők viszont cukorbetegre eszik magukat ch-val.A bepasizásod sem lehetetlen,ha alapvetően jó csaj vagy.Akkor csak annyi a dolgod,hogy utat engedsz az eddig ember számba sem vett tőled 2-3 kaszttal lejjebb lévő béta férfiaknak,akiknek még ebben az állapotban és helyzetben is lehetsz főnyeremény.Láttam már ilyet.

2016. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. szept. 4. 21:28
 9/9 anonim válasza:

Most ne nézzetek őrúltnek vagy valami, de én szívesen lennék terhesnővel, ha nem a feleségem.

Szerintem ugyanolyan szépek mint azelőtt, vagy szebbek.

2016. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!