Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem futni napi 5-6...

Zsolti Aladár kérdése:

Elkezdtem futni napi 5-6 km-t, nagyon nem szeretnék fogyni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Minden este futok 5 kmnél többet, viszont napközbe edző terembe járok, mert jól szeretnék kinézni izmosodni akarok. Vajon a futás és az edzés keresztezhetik egymást? Vajon fogyok tőle?

2016. aug. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak lassan futsz, kocogsz akkor nem, egyébkent is a testepitoknek MUSZÁJ futni, csak sokan sz*rnak rá mert lusták hozzá...
2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TXCowboy ***** válasza:
Minden azon múlik, hogy megfelelő kaja megvan e. Ha igen, akkor izmosodsz, ha nem, akkor leépülsz, ennyi.
2016. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Étrenden múlik.
2016. aug. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#1: Testepitoknek mi a feneert lenne muszaj futni?? Ekkora marhasagot meg nem hallottam..
2016. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokminden mulik azon hogy mennyi kalóriát fogyasztasz egy nap és azok milyenek. A vannak ilyen kalkulátorok ahol azt is megmutatja hogy mennyi fehérjét zsirt és szénhidrátot érdemes fogyasztani hogy elérd a célod. Lényegében ez az a "fogyókura" amivel fogyhatsz. Oda kell figyelni hogy a mozgásodhoz képest maximum mennyi kalóriát ehetsz ha x kilót akarsz fogyni hetente.


Az meg hogy testépitőnek muszáj futni, baromság, ajánlott de nem muszáj, illetve kiváltható más kardióval is. Én se szeretek tulzottan futni, de máshogy is el lehet érni a kondit és a fittséget.

2017. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!