Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA-t önvédelemre?

MMA-t önvédelemre?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, szeretnék valami önbizalom növelő küzdősportot elkezdeni, valami olyat, amivel az utcán is megvédhetem magam. Elég jó MMA edzések vannak itt a városban ahol lakok, arra gondoltam oda beiratkozok. A gond az, nem nagyon van küzdősport múltam. Taekwondoztam kb 6-7 évvel ezelőtt, de annyi. Tehát nem versenyszinten akarom űzni, hanem önbizalmat, fizikumot és baj esetén önvédelmet szeretnék. Mit gondoltok jó választás?

2016. júl. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

véleményem szerint ennyi idősen már nem érdemes cifrázni ennyire összetett stílussal.

tanulj meg rendesen ütni,szerezz egy olajozott mozgáskultúrát,felépítesz egy hatékony állóképességet és szerzel rengeteg küzdelmi rutint,hogy élesben is működj.

erre meg teljesen jó az ökölvívás.

2016. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illő tisztelettel kicsit szembemenve Korbács véleményével, nyugodtan elkezdheted, fiatal vagy még.
2016. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó az mma, ha van fogalmad a bunyóról, a ennyi év tkd után meg csak van.


Próbáld ki, ha tetszik és bírod csinálni az erőnléti részét, akkor hajrá ! Amit vársz tőle azt megadja, kérdés, hogy bírni fogod -e ?

2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!