Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek kondiba járni,...

Ha elkezdek kondiba járni, mellette pedig futni és/vagy biciklizni, lehet lapos hasam?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és mivel itthon semmilyen testmozgásra nem tudom rávenni magam, úgy döntöttem, elkezdenék kondiba járni. Viszont ahogy olvastam, attól csak izmosabb leszek. Amivel nincs baj, csak hogy a hasamon van egy kis felesleg, ami zavar. Értsd: nem lapos.

Tehát gondolom picit fogyni kellene. Ehhez pedig futás szükséges.

Na és ha még ezen a héten elkezdek futni járni + mellette kondiba, lapos lesz a hasam? Nyilván felüléseket (is) csinálnék. És ha igen, mennyi idő? Tudom, hogy ehhez látni kellene a hasam, de úgy nagyjából.

+ egy kérdés: Nem néznének rám furán, ha ilyen fiatalon járnék oda?:/


2016. júl. 20. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Javarészt az étrenden múlik de amugy járjal nyugodtan ha ráérsz, rosszat nem tesz. Mondjuk a felülest felejtsd el inkább has prés. Ha ügyes vagy heti 0.5 kg fogyassal szamolhatsz, mivel nem írtál se súlyt/magasságot, se kepet igy konkrétan bárhol lehetsz 40 es 140 kg között, számold hat ki magadnak mennyi ido lesz kb a fenti érték alapján.
2016. júl. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdőként és ennyi idősen alig múlik az étrenden valami, ne hallgass rájuk, túlértékelik a gramm precízen kimért étrendjüket, azt hiszik ettől különbek.


Lehet lapos hasad.

2016. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!