Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelés és a szállkásít...

A tömegnövelés és a szállkásítás között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, akkor ne a Boodybuilder.hu-t linkelje le, hanem valaki magyaráza meg, előre is köszi!
2010. ápr. 14. 19:05
 1/4 anonim válasza:
25%

Én véleményem szerint a tömegnövelés az az a folyamat amikor izomtömeget szedünk fel,súlyunk nő de az alakunk ezzel párhuzamban ugyan olyan marad vagy akár csökken is a mérete.


A szálkásítás a tömegnövelés után kell amikor a rajtunk lévő izmokat kidolgozzuk,hogy látványosabb legyen,illetve "töményebb"...zsírt égetünk el nagy mennyiségben.


Nagyjából próbáltam elmondani,hogy én szerintem mit jelent :)

2010. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Kedves első válaszoló! Tömegnöveléskor mégis hogy gondolod, hogy csökken a test mérete??? A tömegnövelés=izomtömegnövelés a testépítőkre jellemző, amikor mondjuk egy 70 kg-os srác több év alatt kigyúrja magát 95 kg-ra.Akkor természetesen a teste is megváltozik, szép izmos lesz, hatalmas bicepsszel és egyebekkel!

A szálkásítást pedig bárki végezheti, nem tömegnövelés céljából, hanem az izomzat leszálkásítása ( ne legyen rajta háj) és kidolgozása, hogy mutatósabb legyen..nagyjából ez így köznyelven.

2010. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így van!Egyet fűznék hozzá az előttem szólóhoz,hogy tömegnövelésnél nem annyira látszanak a különböző izomcsoportok részletessége!Ezért jó utána a szálkásítás,ami folyamán zsírt égetsz el(mivel tömegelésnél akaratlanul is kerül rád némi zsír) és vizet tolsz ki magadból!
2010. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

nee a body builder baz.meg de otT le van írva te köc.sög!!nem tudsz utánaolvasni?


ÉTREND BEN KÜLÖNBÖZIK,HA TÖMEGET AKARSZ NÖVELNI TÖBBET KELL ENNED MINT AMENNNYI KALÓRIÁT ELÉGETSZ ,HA SZÁLKÁSÍTASZ AKKOR PONT FORDÍTVA,MÁSRÉSZT MEG HA ÉRDEKEL VALAMI OLVASS UTÁNA A KIB.ASZ.OTT AGYADDAL

2010. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!