Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valaki profi vagy...

Hogyan lesz valaki profi vagy jó sportfogadó?

Figyelt kérdés
Elég csak ismerni a csapatok formáját,a mérkőzés előtti infókat tudni(sérültek,eltiltottak stb.)? Szoktam tájékozódni különbozo oldalakról mert sok bajnokságot követek (bajnokságok,kupák) de gondolom nem kell feltétlenül ismerni kb fél 1000 csapat keretét.

2016. júl. 4. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az biztos, hogy amikor elég pontosan követtem a ligákat és volt, hogy egy huszadrangú meccset is videóra vettem, akkor rohadtul nagy arányban találtam el az eredményeket. Sajnos még 14 se voltam, így nem tudtam fogadni. Ma már nem nézem, illetve nem is fogadok, mert nekem elveszi az eszem, mással nem is tudok foglalkozni, de vannak kollégák, akik szintén jól tippelnek.

Ugyan ezt tapasztalom náluk, előre megmondják gyakran az eredményt.

Valamiért ők se fogadnak.

Szerintem ha valaki tényleg rááll és hónapokig figyel, akkor idővel simán megélhet belőle.

Ehhez viszont kell egy nagy adag önfegyelem is,hogy na az legyen a vége, hogy viszik a házad.

2016. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat en 5 v 6 eve figyelem az europai focit most kezdtem el tippelni az amerikai bajnoksagokra. En nem megelhetesi celbol csinalom inkabb hobbibol de aki ebbol megel mert biztos van ilyen (Szerencsejatek Zrt-n kivul) az szerintem 100 ezrekkel jatszik. Szerencsere nalam ez nem okozott fuggoseget es olyan nagyon sokszor nem is buktam vele penzt. Csak azert irtam ki a kerdest h esetleg mas sportfogadok hogy csinaljak. Mert van aki orakig elemezgeti a meccset a tippje elott.
2016. júl. 5. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából nekem úgy volt, hogy kajak éreztem, hogy ez nem lesz meg, vagy meglesz és 2-1 ide.

Anélkül, hogy bármit elemeztem volna.

Én is ismerek ilyet, aki órákig elemez, de szerintem hülyeség, mert minél több mindenre figyelsz, annál nehezebb.

Másrészt valóban nem árt minimum 10 ezreket felrakni.

2016. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!