Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kamionosként hogyan tudnék...

Kamionosként hogyan tudnék edzeni / gyúrni?

Figyelt kérdés
Egykezesekkel tudnék csinálni pár dolgot, de komplexebb dolgokat már nem, sőt még mellre sem szinte. Hogy lehetne megoldani, hogy több féle módon is tudjak edzeni? Valaki csinált már ilyet, vagy most csinál?

2016. jún. 30. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
fegyencedzés,tornagyűrű,vagy trx heveder és ugrókötél.
2016. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aikiboxer ***** válasza:
Úgy érted, hogy a kamion utak alatt? Ez rém egyszerű. Veszel egy összecsukható fekpadot és beteszed a kamionba, egy egykezes súlyzókészlettel együtt. Ilyesmit: [link]
2016. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én gyúrtam a kamionos éveim előtt. Jelenleg van egy 20 kilós egykezes súlyzóm, azzal próbálok edzeni az ágyon ülve. Persze most jönnek a meleg idők és nehézkes már a kocsiban, kívül a parkolóban mindenki szeme láttára meg nem akarok ott izmozni.


Ez nem egy nagy dolog, de a semminél több.


Olyat szoktam még, hogy az ágyon fekve megkapaszkodom a Volvóban a felső ágy szélében és így lehet felhúzásokat csinálni.


Kb. ennyire van esély, mivel 20 nap meló, 10 otthon rendszerben dolgozom, szeretnék újra edzegetni az itthonléteim alatt - már ha lesz rá időm, no meg kimaradt 15 év mióta komoly súlyok voltak a kezemben.

2016. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az ágyon? ehh... nem akarnám összeizzadni, főleg hogy rohadtul izzadok és csöpögne minden felé :D Ez az összehajtható pad meg nem túl nagy? Azért mégis csak egy kamion fülke... egy zsámoly nem lenne jobb?
2016. júl. 1. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is marha izzadós vagyok. De magad alá tehetsz egy plédet, törülközőt stb. Kamionozni sajnos úgysem kifejezetten piperkőcöknek való.


Vagy azt szoktam ilyenkor nyáron, hogy amíg súlyzózom berúgom a motort, megy a klíma, akkor valamivel kevésbé dől rólam a víz. Télen nem akkora gond, kinyitom a tetőablakot.


Sajnos ez nem egy komoly edzés, de ilyen körülmények között, napi 13 - 15 óra meló után, örülök ha van energiám erre az egykezes emelgetésre is.


Az már egyéni probléma nálam, hogy ha edzek akkor exponenciálisan megnő az amúgy sem szerény étvágyam, s ilyen ülőmunka mellett nagyon előnytelen a sok zabálás.

2016. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia. Érdeklődnék , hogy azóta sikerült megoldást találni a kérdésedre? Annó én is edzettem. Ökölvívás, súlyzós edzések és másik " idősíkban" kamionoztam is nemzetközibe. De a két dolgot sose tudtam kombinálni. Legfeljebb a diétát tudtam tartani a kamionozáskor, akkor fogytam de izmot is veszítettem. Most túl vagyok két műtéten bal láb teljes fő véna eltávolítása viszér miatt és az epehólyagomat is kivették epekő miatt. Most már szeretnék edzegetni mert a lábadozási idő alatt szaladtak fel kilók. Viszont mivel hónapokig nem dolgoztam így jelentős az anyagi kiesés is. Úgyhogy mennem kellene vissza kamionozni a pénz miatt. De sportolni is kellene.. szóval olyan helyzetben vagyok mint te voltál. Ezért kérem a tanácsod. Egyébként ha vissza gondolok egy 15 órás munka után a 9 órás pihenömben már nem lett volna kedvem edzeni. Főleg amikor 2-3 órát még rácsaltam mágnessel. Tehát nem tudom ki hogy csinálja , de ami pihenő időd marad azt elviszi a fuvar okmányok kezelése, tankolási dokumentációk, gps ellenőrzés, beállítás a másnapi címhez, kávé főzés reggelre, fülke takarítás a por miatt( gabonáztam) fürdés kannából, vacsora készítés, elmosogatni, rakomány rögzítettség ellenőrzése és aludni is kell pár órát. Én elhiszem , hogy nincs lehetetlen! Meg arra nincs időd amire nem akarsz.. de ezt azok mondják akik napi 8 órát dolgoznak egy irodában.
2022. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hehe, de vicces olvasni ezt a kérdésemet, akkortájt kezdhettem. Igen van megoldás, több is. A legegyszerűbb: gumiszalagokat venni a decathlonban, vagy nem tudom mi a pontos neve, több fajta van, a kék a legkönnyebb azt hiszem, a fekete a legfeszesebb. Áthurkolod a kapaszkodón amit megfogsz amikor fellépsz és csinálod a gyakorlatokat, és váltogatod a szalagokat hogy éppen milyen erős ellenállásút akarsz.


Aztán amit régebben csináltam, vittem magammal a súlytárcsákat meg az egykezes súlyzórudakat, aminek ilyen csavar van a végén, és annyi súlyt raksz rá amennyit akarsz. De volt olyan őrült időszakom is, amikor vittem magammal az edzőpadomat, plusz rúdtartót, és minden hétvégén kiraktam az edzőpadot, volt nálam egy fúró azzal összecsavaroztam a rúdtartót, mert darabokban sokkal jobban elfért, és konkrétan mintha edzőterembe lettem volna melleztem meg guggoltam.

[link]

[link]


Továbbá csináltam egy csigás módszert is, full egyedi cucc, most már van ilyen is a decathlonban de akkor még nem volt:

[link]

[link]


Volt még összecsukható bicajom is, szintén a Decathlonból plusz egy elektromos rollerem.


De ez igencsak extrém eset, szerintem a gumikötelek bőven elég.


Ja és 15 óra munka után 9-esben is simán edzettem, plusz általában ipari zónában álltam meg szóval még futni is elmentem.

2022. júl. 9. 20:13
 8/9 A kérdező kommentje:
és ezt mind a fülkében tároltam, a súlytárcsákat meg a csigás cuccot az oldaldobozban :D Egyszer voltam a szervizben és meg kellett billenteni a fülkét és elfelejtettem kipakolni a súlytárcsákat és a csávó nem értette miért nem bírja megemelni a fülkét, de addigra már olyan ideges lett hogy nem akartam szólni hogy miért nem, és kivette a 10 literes vizes kannámat kínjában, végül jött még 1 ember aki kézzel nyomta fel a fülkét míg a másik pumpálta ahogyan amúgy kellene :DD
2022. júl. 9. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól nyomod.

Am 6x6 60 literes olajos hordók 1utas raklapokon? 😂

Kinyírnám azt aki kizsidóskodta ezt.

2022. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!