Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Artroszkópos térdműtét után...

Horus103 kérdése:

Artroszkópos térdműtét után sportolni, esetleg táncolni?

Figyelt kérdés
Hétfőn műtöttek,helyrerakták a térdkalácsom,a szalaghoz is hozzányúltak és a térdem alá(?)raktak keresztszalagot,hogy ne ugorjon ki.Nagyon szeretnék normálisan sportolni,mert eddig nem nagyon tehettem meg.Tapasztalatok?

2016. jún. 30. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor fizikoterápia,gyógytorna szokott jönni,vagy lenne célszerű,aztán a gyógytornász általában elmond mindent merre hogy ezek után.
2016. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Jövőhéten megyek vissza ellenőrzésre,ott majd szerintem mondják a gyógytornát :)
2016. jún. 30. 21:57
 3/4 anonim válasza:
Bár más miatt volt nálam artroszkópia, de nem mondták a gyógytornát. Viszont mikor megemlítettem már írták is ki. Úgyhogy ne várd, hogy mondják, kérdezz rá. Amúgy is azt tapasztalom vannak dokik, akik nem közlékenyek, de ha kérdezek normálisan válaszolnak.
2016. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. júl. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!