Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Artroszkópos térdműtét után,...

Artroszkópos térdműtét után, mennyi idő után leszek olyan állapotba, hogy tudjak autót vezetni?

Figyelt kérdés
Nagy gondom van az időpontokkal, ha jövő hónapba elkezdeném a jogsit akkor suli végére meg lenne (persze ha nem bukok és minden külső tényező kizárásával). Nekem viszont meg kell műtenem a térdemet a suliból se akarok sokat kimaradni azt se akarok, hogy a jogsi ez miatt maradjon nagyon félbe. Mit csináljak ? Ha tavaszi szünetbe műtetném (húsvétkor (5 nap)) akkor nem esne ki olyan sok idő a suliból. A műtét nem S.O.S, de javasolják fél éven belül.

2014. febr. 21. 16:09
 1/1 Shai-Hulud ***** válasza:

Én a saját lábamon jöttem ki.

Még másnap sem vezettem autót, nem mintha úgy éreztem volna, hogy nem megy, inkább nem akartam kockáztatni.

Harmadnap viszont már vígan nyomtam a pedált.

Persze biztosan függ attól is, hogy mit csinálnak a térdeddel...

Nekem csak a meniszkuszomat kellett kicsit megfaragni, azt mondták ez amolyan rutin beavatkozás.

És valóban így utólag nem volt egy nagy dolog, mármint nekem....

De láttál volna előtte, hogy be voltam tojva! :D

2014. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!