Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy túlsújos...

Martinbh kérdése:

Hogy lehet hogy túlsújos vagyok és mégis én vagyok a legjobb sprinter az osztályban?

Figyelt kérdés

Nem vágok fel mivel egy anonym oldalon nincs sok értelme.

A combjaim nagyon erősek.160cm 83 kg.Kor 13



2016. jún. 17. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana egy neked egy kis magyar nyelv korrepetálás.


Jól látod, a futáshoz erő is kell, nem csak az számít, hogy kinek a súlya van legközelebb a héliumhoz. Ha futásra szeretnéd optimalizálni magad akkor valóban kihozhatsz többet magadból fogyással, hiszen a sportoló futók nagyon alacsony zsírral rendelkeznek, de ez nem egy általános cél, hogy mindenkinek le kell fogyni, simán jól nézhetsz ki és erős lehetsz 83kg-mal!

2016. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.Igazad van nem vagyok még tökéletes író de törekszem.Van időm és eszem hozzá. :)
2016. jún. 17. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már 10 éves korom óta külföldön élek és nem sok időm meg energiám van még Magyart tanulni a Holland,Angol és a Francia mellett. :)
2016. jún. 17. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze mindenki követ el kisebb hibákat, de elég pusztítóan hat a nyelvre amikor a ly és j betűket összekeveri valaki.
2016. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a 83 kg nekem nem valami szép.Amúgy veszítek a combizmaimból ha lefogyok?
2016. jún. 17. 19:19
 6/6 anonim válasza:

A szüleiddel élsz ?

Amugy ok magyarok?

(Csak azert irtam mert érdekel)

2016. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!