Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még a formásabb...

Huziga kérdése:

Mit tehetnék még a formásabb combokért és popsiért?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok 164 cm 49 kg, körte alkatú. Nem vagyok megelégedve a combommal és a fenekemmel. December óta edzek, jelenleg heti 2-3 teljes testes súlyzós edzés megy 2-3 aerobbal. A felső testem szépen alakul, a vádlim is jól formálódik, de az említett testrészeim nem az igaziak.

Egy mérés szerint 15%-os a testzsírom, ami szerintem pont a combomon és a fenekemen van. Tehát fogyni semmiképp sem szeretnék. Étkezésem rendben van, vagyis talán kevés a makró, de igyekszem. Lábra és fenékre kitöréseket csinálok, a guggolás nem annyira megy és a kondiban lévő lábgépeket is használom.

A súlyzós edzések után iszom fehérjeturmixot.


2016. jún. 10. 14:25
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem is kell fognod az adatok alapján. Folytasd amit eddig végeztél, szerintem mindent jól végzel. Egy jobb forma az évek melója. Én pl edzek 30 éve és még mindig nem úgy nézek ki ahogy akarok.:)
2016. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor nem adom fel!
2016. jún. 10. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
A ch-val kapcsolatban kérdeznék.A napi 150 grammot, ha elosztom 5 étkezésre az úgy jó?30-20-50-20-40-re gondoltam.Bár azt olvastam,hogy este az utolsó étkezésnél ne együnk szénhidrátot.De mi van akkor,ha a súlyzós edzés este van?Ez nem egészen világos.
2016. jún. 10. 21:17
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy, hogy 5 felé vagy 3 felé osztod el. A napi összbevitel számít. Mehet este is, főleg ha akkor van az edzésed.
2016. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét,így azért már szépen lassan összeáll a kép.
2016. jún. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!