Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítés nagy enciklopédiá...

A testépítés nagy enciklopédiája vagy a Testépítés Bibliája a jobb könyv?

Figyelt kérdés

Az első Schwarzenegger a másik Joe Weider.


Melyiket érdemesebb beszerezni,megvenni?

Ha jól tudom van még egy hasonló terjedelmű könyv is.



2016. jún. 8. 11:49
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
Nem tudom, de a schwarzenegger-féle fent van az Interneten magyarul, guglizz rá, első helyen dobja ki.
2016. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
A "testépítés könyv pdf" keresőszavakra.
2016. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy fent van,de jelen esetben a hagyományos kézzel fogható,papír alapú,könyv formátumú elérhetőség lenne jó :-)
2016. jún. 8. 12:04
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy belekotyogok a témába :)) de szerintem letöltöd a schwarzi meg a sárga kapszula könyveket, és mellé meg youtube-ozol, komplett edzéstervek, köredzések vannak fent, minden egyes gyakorlat részletesen elmagyarázva sokak által, bőven jobb ma már ez, mint egy könyv. Plusz töltsd le az iMuscle című programot, nem tudom van-e androidos verziója, azt hiszem van. 900 forint de iszonyat jó, közel 1000 gyakorlatból álló adatbázis, részletesen elmagyarázva, plusz kismillió kész edzésterv, és a program egyben napló is, végigvisz az edzésen mint egy személyi edző, mindent naplóz stb. Ez meg a youtube ma már kenterbe vernek bármilyen könyvet. :)
2016. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a galaxis útikalauz stopposoknak mindent üt.
2016. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van még a testépítők enciklopédiája illetve az Utam a csúcsra Arnold könyv.


Melyiket érdemes megvenni?

2016. jún. 9. 09:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan könyvet keresek amiben a gyakorlatok helyes kivitelezése mellett az is benne van, hogy melyik gyakorlat mire és miért káros ha helytelenül végzik.
2016. jún. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!