Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valaki aki egy igen...

Van valaki aki egy igen ismert sportegyletnél egy igen ismert sportágat űz, és nekem igencsak tetszik. Hogyan tudhatom meg mikor vannak az edzései? Hogyan juthatok hozzá ehhez az infóhoz?

Figyelt kérdés
Az interneten ami nyilvánosan elérhető az vagy nem ad érdemi infót vagy már elavult az illető edzésidőpontokkal kapcsolatban. Ha tudom mikor vannak az edzései képes vagyok úgy szabni a napirendemet hogy egy buszon jöjjünk haza. Ti mit csinálnátok ilyenkor?
2016. jún. 5. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Probálj meg keresni olyan embert akivel õ joba van és teis szoktál vele beszélgetni és probáld meg kihuzni belöle, de persze csak finoman kérdez rá ne egyenesen! Remélem sikerül tudom milyen érzés az ilyen.
2016. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fú egy ilyen ember van, de ő számára egy nagyon régi ismerős, máshol ismerték meg egymást, erre nem használható.
2016. jún. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!