Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Duzzanat nélküli rándulás?

Duzzanat nélküli rándulás?

Figyelt kérdés

Múltkor edzés közben (valoszinüleg) megrándult egy izületem az oldalamon, valahol a széles hátizom és a mellizmom között szoktam érezni, hogy fáj. Viszont utánanéztem és húzodás/rándulás esetén mindenhol azt irják, hogy a megrándult terület bedagad, esetleg vérömleny is keletkezik, és a mozgástartomány is beszűkül, de nekem egyik sincs, kívülről és a mozgástartományt nézve ugyanolyan, mint amikor semmi baja nem volt. Annyi csak a különbség, hogy fáj, már kb egy hete. Természetesen nem edzek azóta, de jó lenne tudni, hogy végülis mi a probléma, mert egyik sérülés tünete (huzodas, randulas, zuzodas, ficam stb) sem illik pontosan rá. Én csak rándulásra tudok gondolni, ezért is írtam ki így a kérdést. Valakinek valami tipp, vagy ez tényleg rándulás?

(Bocs ha kicsit nehezen ertelmezheto amit irtam, de telorol vagyok)



2016. jún. 2. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

térdem szokott rándulni, de nekem sem dagad be, sak szinte alig láthatóan, és az is elmúlik pár nap alatt.


fájni viszont fáj, és hónapokkal a sérülés után is érzem.

2016. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na mostanra szinte teljesen elmult, valoszinuleg tenyleg randulas volt. Kenegettem kenocsokkel meg gyulladascsokkento tablettat szedtem, 8-10 nap alatt rendbejott(jon). Bar meg mindig erdekes szamomra, hogy nem duzzadt be egy percre sem, dehat mindenki mas :P
2016. jún. 3. 19:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Na kideritettem, a fűrészizom rándult meg. Onnan lehet könnyen rájönni, hogy az a hunyó, hogy ha vizszintesnél feljebb emeljük a kart, akkor fáj egy picikét ( vagy nagyon) ott oldalt. Csak azért írom le hátha valaki hasonló problémával szembesül, és nem tudja, hogy mi fáj pontosan, szóval "tudatlan" mint én :D
2016. jún. 4. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Am kösz a választ, sajnálom :/ Remélem én nem járok így vele :)
2016. jún. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!