Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A plank edzés segítene rajtam?

A plank edzés segítene rajtam?

Figyelt kérdés
Van feleslegem bőven. Lusta vagyok, van 3 gyerekem a legkisebb 1 éves, sokat dolgozik a férjem, volt nemrég egy térdműtétem, ezért is néztem ki magamnak ezt az edzésformát. Csak miután jobban belemélyedtem a témába, úgy értelmeztem, hogy ez inkább az izomépítést mint a fogyást segíti. Ezen kívül nagyon sok jót olvastam erről. (Nem utolsó sorban hamar meglenne és nem kell a családnak a zuhogást hallgatnia, míg én fogyok!)
2016. máj. 31. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz de lusta vagy van egy jo hírem, az egész az étrended múlik. Életed vegeeig plankozhatsz ha többet eszel, mint amit felhasználsz akkor hizol. Kalória számolás ( makrokkal természetesen) teljesen jo erre a célra
2016. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A plank nem edzés, hanem egy gyakorlat.
2016. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem egyértelmű hogy trollkodsz kérdező vagy komolyan gondoltad,hogy pár perc plank tartástól te jelentős kalória felhasználást vagy bárminemű szemmel látható változást fogsz produkálni.
2016. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálam az ugrálókötelezés jött be, nem sok idő, én is lusta vagyok amúgy :(
2016. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!