Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy futópadot....

Szeretnék venni egy futópadot. Mit érdemes szem előtt tartanom a választásnál?

Figyelt kérdés

Esetleg valamilyet tudna valaki ajánlani?

Otthoni használatra kell, egy személynek, tehát nem lenne egész nap hajtva, mint mondjuk egy fitness klubban.


2007. nov. 14. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Ne vegyél szerintem.

Az otthoni futópadok igen gyatra minőségűek (a megfizethető árúakról van szó) az igazán jó padok pedig olyan drágák, hogy inkább megéri eljárni egy terembe.

A másik, hogy ha kifizeted a bérletet, akkor legalább azért tuti elmész edzeni, még otthon messziről el fogod kerülni a gépet. (jártam már így )

Ha mégis mindenképp otthon akarsz futni legalább próbáld ki a (70-80 ezer forint) otthoni gépet, megy egy profi edzőtermit (2M forint) és megérted miről beszélek.

Akkor inkább használt edzőtermi gép, mint azok a sz@rok.

2007. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább egy használt termi gépet érdemes venni! Az otthoniak otthoni használattal is nagyon hamar elhasználódnak. Az új termi gép megfizethetetlen, de ha ügyes vagy kifoghatsz egy megfizethető használtat. Jobban jársz vele, mint egy otthonra gyártott újjal.
2007. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Igazuk van, ne vegyél otthoni gépet, mert csak porfogónak jó.

Amit talán érdemes megvenni, az 250ezer körül van a LángSpot- nál (www.langsport.hu) ProForm márkájú, olyan félprofinak mondanám. A jobbak tényleg milla fölött.

2007. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JimmyJoe ***** válasza:
100%

Van itthon futópadom, egy teljesen egyszerű kivitelű, mégcsak nem is elektromos. Használtan vettem 10 000 Ft-ért és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Ha valaki az otthonit nem használja, akkor az edzőtermi edzést sem folytatja szívesen hosszú távon. Kifizeti a drága bérleti díjat és a harmadik edzés után már nem fog lemenni a terembe. Nem az otthoni futópad hibája, ha valaki nem használja, hanem az akaratgyenge, lusta gazdájáé.

Én megértem, hogy esetleg motivációt jelent a többi ember jelenléte a teremben, de ha valaki elkötelezi magát a testedzés iránt, akkor nem számít, hogy egyedül edz vagy nem. (Lásd a profi testépítőket: akinek nincs otthoni konditerme és terembe jár edzeni, az olyan fokon koncentrál, hogy észre sem veszi a körülötte lévő embereket.)

2007. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
előbb gondold át hogy a természetbe vagy otthon jobb futni?...
2008. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Én eddig csak az előttem lévővel értek egyet.A természetben kellene futni és persze a gyepen.Bár persze jó van egy futó pad mer egy bizonyos hőmérséklet alatt nem ajánlatos futni.
2009. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!