Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! A&k s24 vs well mb03 vs...

Üdv! A&k s24 vs well mb03 vs cyma 701 vs cyma 702?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy airsoft snipert, eközül a négy közül szeretnék választani. Ki melyiket javasolja az alábbi szempontok alapján:


1) erő

2) pontosság

3) megbízhatóság, tartósság


Ha valakinek van valamelyik vagy hallott róluk valami, az kérem írjon. Minden választ szívesen fogadok. Köszönöm előre is.



2016. máj. 26. 01:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Hahó, valaki? :D
2016. máj. 26. 10:38
 2/4 without válasza:
én azt mondom ha első fegyver lesz akkor aeg körül nézelődj ha pedig mindenképpen mesterlövész téma érdekel akkor A&K s24 a legjobb a felsoroltak közül elég jó tuning alap kb 110euro körül mozog az ára egy kis ráfordítással kb 55 000 ezerből van egy jó kezdő mesterlövész fegyvered a cuccban már gyárilag egy kisebb tuning került acél elsütő szerkezete van és úgy tudom a rúgó vezetője is acél , well-t felejtsd el szerintem csak az ára szól mellette aztán egy idő után jönnek a gondok, cyma sem rossz választás hasonló árban van mint az a&k ezért szerintem az a&k jobban megéri a két cyma között kb annyi a különbség hogy a 701es az vsr-10 replika a 702es pedig s24 replika, mesterlövész fegyvernél a lényeg amint megjön a fegyver el kell küldeni egy szakihoz aki majd szépen átnézi hop up gumit kell benne cserélni a gyári megy a kukába vsr rendszerű kell bele modify, maple leaf ezek minőségi gumik a gumi keménysége is számít szaki majd rendbe hozza, az is fontos hogy a belső cső ne lötyögjön a külső csőben szaki majd megoldja, az erő nem lényeg nagy fps nem egyenlő nagy lő távval annál inkább függ a minőségi bb-től g&g nagyon jó de itthon csak 0.33g ig kapható ha jól tudom azon felül a madbullnak van bb-je max talán 0.43ig ha airsoft játékra kell akkor 600fps alatt legyen ha csak kerti lövöldözésre akkor a fent említett tuning nem éri meg bele
2016. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Igazából csak kerti lövöldözésre lenne, tehát az ár mindenképp lényeges, illetve valószínűleg nem is tuningolnám. Taiwangunról rendelném, hallottam, meg láttam is, hogy elég jók az áraik. Ott az írták a cymahoz meg a wellhez, hogy 478-480 fps, az a&k-hoz pedig csak hogy 400, ezért is akadt fenn rajtuk a szemem. Kérdés persze, hkgy ez mennyire valós, illetve ez nem megy-e a pontosság, illetve tartósság rovására, mert mind olcsóbbak, mint az a&k. Ha igen, akkor viszont valóban nem számít az fps ( azért a 400 se kevés), ha nem találom el a célt vagy tönkremegy a puska 2 hét után. Annyi még hogy az oldalon láttam a wellhez és az s24-hez acél belső csövet, és hogy érdemes-e kicserélni, javít-e valamit, és mennyit kb. (Ahogy néztem pár vidit, egy csősere talán még itthon is megoldható.) Köszi a választ mégegyszer, ment a zöld.
2016. máj. 27. 10:04
 4/4 without válasza:
semmi értelme precíziós csövet venni bele ha arra gondolsz rá költesz pluszba több ezer ft-ot és semmivel sem lesz jobb mint a gyári veszel bele egy minőségi hop up gumit az többet javít pontosság szempontjából mint egy új cső egy jobb hop up gumi olcsóbb is lesz mint egy új belső cső szóval az felejtős szerintem
2016. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!