Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hét alatt hozzá tudom...

2 hét alatt hozzá tudom szoktatni a testem a sétához? Szülés után babával vagyok otthon.

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, természetesen az első hónapban nem tudtam lemenni sétálni, csak ha a férjem segített cipelni. Az utóbbi hónapokban viszont a derékfájdalom miatt alig tudtam kimozdulni. Nem emelhettem meg a nagy sulyu babám, harmadikon lakunk.

A lènyeg, edzetlen vagyok, még egy séta is kikészít.

Mennyi idő alatt tudnám hozzá szoktatni magam?


2016. máj. 17. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
El kell kezdeni, először 10 percet, vagy amennyi megy, és utána egyre hosszabb időket sétálni. Viszont ennyi idővel szülés után, úgy hogy ellátod a gyereket, ami önmagában nehéz fizikai munka is, mert főzöl, mosol, rohansz a gyerekhez, eteted, stb., el se tudom képzelni, hogy hogyan lehet ennyire edzetlen állapotban lenni. 90 éveseknek szokott gondot okozni a séta.
2016. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem emelhetted meg a babát? Gondolom a harmadikról való lecipelésre értetted. Mennyi túlsúly van rajtad?

Kellene sétálni már csak a pici miatt is kell a levegőzés. Ha nagyon nehezen megy, akkor is erőltesd a dolgot, két alatt elég jelentős változást tudnál elérni. :)

2016. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Derékfájásra meg erősíteni kéne a has és a hátizmokat. Nekem is szörnyen fájt mindenem szülés után, ez segített!
2016. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos sok feleslge van rajtam, ugy 30 kilo.

Igen az emeletrol nem nagyon cipelhettem a babat, a szuleskor elegge szetcsusztak a csontjaim, amik nagy nehezen mennek most vissza es azt javasoltak, hogy ne cipeljem le a kicsit plusz a babakocsit.

Kedves valaszolo, a has es hatizomerositesre tudsz gyakorlatokat mondani?

Esetleg torna linket?

2016. máj. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!