Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás, verseny felkészüléshez...

Futás, verseny felkészüléshez kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom eddig nincs versenyben, ez lenne az első, amit (mint mindenki) meg szeretnék nyerni.

5,6 kilométerről lenne szó. Lassan 2 éve, hogy nem futok, akkor is csak hobbi, diéta végett csináltam. Azóta se hagytam fel a sporttal, mert heti 4 súlyzós edzésem és 4-5 kardióm van, időtől függően. Tegnap kipróbáltam 20 perc alatt futottam le az 5,6 kilométert. Úgy gondolom így elsőre nem rossz eredmény. Ezt le szeretném faragni őszig 17 perc környékére. Van még rajtam felesleg, jelenleg 80 kiló vagyok, jelenlegi célom a 75 kiló. Pulzusmérőm van, milyen intenzitással edzek, hogy a legjobban fejlődjön a kardióm, hogy elérhessem a 17 perces célt?


2016. máj. 14. 18:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Amit írtam kardió edzést azt biciklin végeztem, és aerob edzésre gondoltam 120-130 közötti pulzussal
2016. máj. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!