Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után fáj a lábfejem....

Futás után fáj a lábfejem. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy naponta fogok futni 2 km-ert. A második futás után elkezdett fájni a jobb lábfejem. Mit tegyek vele ?
2010. ápr. 7. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a vádlim, sípcsontom, combom, lábfejem fáj:) szóval a válaszok engem is érdekelnek.
2010. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is futok, a sípcsontomat nem éreztem ugy fájt és zsibbadt xĐ

kitartottam és pár hét muléva mindenrendbe volt hozzá szokott az izomzatom

2010. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

első érdésem az lenne, hogy milyen cipőd van, mert futádnál fontos a cipő de nagyon. nem kell extra drága, de minőségi.

jó lenne tudni mióta sportolsz, mert lehet nem vagy megkszokva az efajta terhelésre

a bemelegítés is hasznos dolog- nehezebben húzod meg magad, ha kezdő vagy javaslom a lassú kocogást- olyan tempóban amiben tudsz könnyedén beszélgetni

2010. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az előző válazoló vagyok, a futás nem úgy múködik , hogy futok 2 km-ert. először kezd 1km-errel és utána sétálj picit, és fokozatosan emelheted a kilométereket is
2010. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hete kezdtem el futni! az előtt hébe-hóba futottam hetente 2x-3x! De csak 1km-t! De amióta rendesen el kezdtem az elejében 1km-t rendesen lassan kocogva! Most pedig 3-4 napja 1200m-nél tartok! vagyis növelem felfelé és semmi gondot nem okoz! Valahogy simán birom. 3 napja nekem jött a terasz és hát abban a pillanatban azt hittem el tört a sípcsontom de szerencsém volt! de azért nem erőltettem 2 napig! Ma ahogy ujra kedztem szerencsére fájdalom mentesen 1300m-t ugy mentem végig hogy ugy éreztem ez nagyon kevés volt! Ezzel arra akartam kijukadni hogy amikor csak pár alkalommal szórakozásból próbáltam akkor a síp csontom nagyon el kezdett fájni már ugy volt hogy orvoshoz is el megyek annyira rossz volt! És amikor elmúlt akkor elkezdtem ezt és lassan alig egy kilométerről hetente gyorrsulok vagy növelem 100 méterrel!
2010. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a 20:38-as vagyok ne km-erbe törjed magad hanem percbe ha kezdő vagy
2010. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!