Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek aki gyúr annak...

Szerintetek aki gyúr annak 16-18 év körüli korában hasznos elkezdeni a proteint? :D:D Van káros hatása? Mennyivel felődnek úgy gyorsabban az izmok? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
elkezdeni a proteint?mért szerinted eddig nem ettél proteint te állat????????
2010. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A protein=fehérje.Fehérjét pedig muszáj fogyasztania mindenkinek aki életben akar maradni.Természetesen a 7köznapi élelmiszerekben is van fehérje, egyikben több, másikban kevesebb.Ha Te izmosodni akarsz akkor fehérje dús kajákat kell fogyasztanod az edzés mellett, mivel az izmok egyik alap építőeleme a fehérje.Ha rendszeresen és intenzíven sportolsz és használod az izmaidat mindenképpen javasolt magas fehérjetartalmú táplálék kiegészítőket fogyasztani.Természetesen a normális étrend mellett.Mivel ilyenkor az izmok több fehérjét "építenek be" így többet is kell bevinni a szervezetbe.És van hogy ezt a megnövekedett fehérje (protein)szükségletet már a normál kajákkal nem tudod fedezni ezért kell mellé a táplálék kiegészítő.Az biztos hogy bajod nem lesz tőle, mivel a fel nem használt felesleg kiürül a szervezetből.Arra pedig nem lehet egyértelmű választ adni, hogy mennyivel fejlődnek gyorsabban az izmaid ha eszed a proteint, mivel ezt rengeteg más tényező is befolyásolja.A kérdés ezen része butaság volt. ;)Szóval nyugodtan vegyél és kajálj "protein"dús táp.kieg.-eket, ha anyagilag megengedheted magadnak, minél többet.Az fix, hogy az izmaid fejlődését segíteni fogja.
2010. ápr. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó persze, tom h fehérje.....nem olyan értelemben kérdeztem..:D:D De én a tipikus protein turmixra gondoltam..:D:D
2010. ápr. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!