Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellipszis trénerről vélemények?

Ellipszis trénerről vélemények?

Figyelt kérdés
Van ki ezt használja?Fogyás szempontjából jó,átmozgat minden testrészt?
2016. ápr. 13. 11:19
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Teljesen megfelelő.
2016. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom!
2016. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én szerettem és fogytam is sokat diétával + ezzel. Közben terhes lettem, szültem, megint rá kéne állni...
2016. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én télen szerettem, és hatékony is volt. Viszont ilyenkor már unalmasnak érezném, csak a falat bámulni közben, így tavasztól már bringázok. De ez ugyebár szubjektív, ki mit szeret...

Hatékonyság szempontjából megfelelő kaja mellett OK. De azt ne felejtsd el, hogy ez "csak" aerob/kardió (intenzitástól függően), így komolyabb izmosodást ne várj tőle. Kezdetben csípőre, lábra mehet tőle minimális izom.

2016. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
Nem rossz, de jobb szerintem a "hegymenet" gép, amikor olyan, mintha a hegyre mennél fel, vagy a lépcsőző gép, ami olyan, mint egy végtelenített lépcső sokkal durvább. :-) Általában egy jól felszerelt teremben megtalálhatóak, meg váltogatni is érdemes.
2016. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Annyi kérdésem lenne még,hogy a jófogáson érdemes olcsóbb használtat vásárolni mert azért sajnos anyagilag a 60-100 ezres gépeket nemtom megengedni magamnak.
2016. ápr. 13. 13:09
 7/8 Andi80018 ***** válasza:
Hát, eléggé határeset. Nekem volt egy 40 ezres, használt, szét is esett, meg szar volt egyszerűen. Akkor inkább bicaj, futás. Legalábbis szerintem. De nézz körbe, végül is jobb, mint a semmi.
2016. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is használtan vettük és relatíve olcsón, és meg vagyunk vele elégedve. Szorult azóta már kisebb karbantartásra, de már több éve vettük és eléggé jelentős igénybevételnek van kitéve. :-)
2016. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!