Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy imádom a...

Miért van az, hogy imádom a sportot és mégis 20 perc után elmegy a kedvem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szánalmas amit most leirok, de inkább 15 évesen tisztázom magamnak a helyzetet, minthogy túlsúlyos felnőttként elmélkedjek. Különben lány vagyok


Szóval, imádom a sportot elméletileg, szivesen töltök le videókat, mindenfélét : kickbox, hip- hop tánc, Pilátesz, aerobik, ezenkivül elmegyek teniszezni, úszni, de amiután belekezdek akármelyikbe az energiám elenyészik. Nem arról van szó, hogy unom, sőt, minden vágyam az lenne, hogy minnél többet sportoljak. Ezért van az, hogy amikor 10 perc után érzem, hogy lekéne álljak akkor egy rendkivüli düht érzek magam iránt, nem értem miért nem tudom élvezni a sportot több ideig


Nem vagyok valami jó kondiban, 160 centisen 61-et nyomok a mérlegen, de ha nem tudok normálisan sportolni akkor nem is lesz jobb testem......ötletek ? Kiskoromban is kényelmes gyerek voltam, de mostmár muszáj lenne változtatni !


2010. ápr. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj csak 10 percet. Ne görcsölj. Ha görcsölsz, persze, hogy elmúlik az élvezet. Aztán próbáld mindig 1 perccel kitolni.
2010. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet......de nem szoktam görcsölni, max. nagyon koncentrálok amikor egy nehezebb rész jön, amm......várom a további válaszokat, köszi az elsőne k!
2010. ápr. 6. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A kiinduló pontnál van a gond. A sportolás az nem az hogy leülsz a TV/számítógép elé és nézed. A kettő nem függ össze, van persze aki mindkettőt csinálja, nézi és űzi is, meg van aki csak az egyiket, de a sportot nem nézéssel kell megszeretni, hanem az űzésével.


Hogy jobban rávilágítsak mire gondolok, én például vannak sportágak amiket szeretek űzni, de unnám a nézését, és van amit szeretek nézni, de unnám az űzését. Ellenben nekem előbbiből több van.

2010. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!