Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elvileg a fekvenyomást nem...

Elvileg a fekvenyomást nem mellből csinálom. Akkor 4 havi konditerembe járásnak haszontalan volt a fekvenyomás része? 16/f

Figyelt kérdés
Mondtam valakinek, hogy álljon mögém és mondta, hogy ne tricepszből nyomjam, hanem mellből. Nem tudom, hogy lehet másképp csinálni. Én mindig így csináltam. Akkor az semmit se ért? mire figyeljek mostantól?
2010. ápr. 6. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

fogd szélesebben picit a karod ne legyen szétdobálva ,a könyököd közelítsen a tested felé,és NE NYOMD KI TELJESEN!

mert a végső fázisban a tricepsz dolgozik,és addig a mell pihen,végig feszülésbe kell trartani


nézds meg ezt a videót:

[link]

2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg pont h úgy tudom h összébb kell fogni ugyanis ha túl széles a fogás akkor a háta fog dolgozni a melle helyett. Egyébként a tricepszed mindenképp dolgozni fog ez elkerülhetetlen nyílván de ha összébb fogod akkor a melled dolgozik majd nem a hátad.


Az optimális fogás:

Ha a rúdon van két jelölés akkor azokon legyen a hüvelykujjad. Ha nincs akkor úgy fogd meg a rudat hogy a két egymás felé kinyújtott hüvelykujjad közé beférjen egy harmadik kéz. tehát a kinyújtott hüvelykujjaid a rúd közepétől mindkét irányba kb 5-5 cm-re legyenek. Kb ez az az optimális válszélesség ami a legjobban megdolgozza a melled.

2010. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felesleges itt beszélni róla ott a videó
2010. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!