Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben segít a futás? (izmosodá...

Miben segít a futás? (izmosodás a cél)

Figyelt kérdés

Milyen izmokat fejleszt a futás, és mikben segít még ?

Köszönöm. Izmosodásra jó ? nem fogyni akarok.


2010. ápr. 5. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Égeti a zsirt!Ha izmositani szeretnél súlyzós edzéseket végezz.
2010. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az állóképességet segíti fejleszteni ?
2010. ápr. 5. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen segít plusz zsírt éget.De a combot,feneket gyönyörűen formálja:))
2010. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha nincs penz edzo teremre , akkor akkor fekvotamaszt is nyomhatsz naponta ahagyat birsz , nem muszaly egymas utan , meddig elfaradsz es utanna megin. En napi 100-150 nyomok kb ( nem egyszere )
2010. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
futás előtt vagy után kell ? lehet ?!
2010. ápr. 5. 14:11
 6/11 anonim válasza:
a combot a feneket és a hasizmot erősíti
2010. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

En ugy szoktam,hogy pl futok x metert es miutan erzem,hogy bemelegedtem,nekiallok es csinalok par kihuzast vagy fekvotamaszt.Azutan megint futok x metert.Azutan megint kihuzas,vagy fekvotamasz,satobbi. Nekem bevalt.:)

19/N.

2010. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Visszaterve a kerdesre...a futastol eg a zsirod.Ami jo a szervezetednek elsosorban es izmosodik a labad is,meg a hasad is.Mert ugy-e bar a hasat is megdolgozza,nem csak a labakat.
2010. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Égeti a zsírt, ha sokat futsz az remek állóképességet csinál. Azonban ha tömegnövelés a célod akkor ne vidd túlzásba a futást, mert akkor túl sok kalóriát fogsz elégetni és nem fogsz gyorsan fejlődni.

A futás mellet szóljon, hogy felfrissíti a testet, jót tesz a vérkeringésnek, és gyorsabban is tudsz majd dolgozni/mozogni/edzeni.

Szerintem heti 1-2 futás csakis jót tehet az embernek.

2010. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
3.vagyok. en ugycsinalom hogy az edzoterembe minden nap sprintelek 400-500metert , utanna fekvotamaszt csinalok s utanna fogok neki a sulyozasnak es edzes utan is fekvotamszt nyomok.szerintem nagyon hatasos , igy csinalom mindjart 1 es feleve :) es persze meg a suliba is nyomom szunetekbe es othon is . Jot tesz mikor ideges vagyok :)) 17f
2010. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!