Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki edzősködne felettem?

Valaki edzősködne felettem?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem tudok komolyabban foglalkozni vele és nem is várok el sokat az edzéstől. Nem ettől várom a bomba alakot. Meg szeretnék alapozni vele egy komolyabb edzést. Itthon tudnám csinálni, eszközeim nincsenek. Nincs lehetőségem étrend alapján enni, de odafigyelek rá. Ha valaki tudna és szeretne segíteni nagyon örülnék neki. Egyedül nagyon nehéz nekiállnom. 19/L

2016. ápr. 1. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Még én is kezdő vagyok (ráadásul súlyokkal, teremben), szóval nem igazán én vagyok az embered... csak kíváncsiság, támpontul a többieknek...

Mégis, milyen segítségre számítasz?


Valaki menjen neked házhoz, és segítsen saját testsúlyos edzésekben? Tudod, hogy teremben is 2 ezernél kezdődnek a személyi edző óradíjak?


Vagy csak saját testsúlyos edzéstervet szeretnél? Vagy mégis, milyen segítségre gondoltál?

2016. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyanra aki segítene összeállítani pár edzést, ameddig megtanulom, hogyan a legjobb nekem. Ami neten van az többek között azért nem jó nekem, mert van jó pár olyan rész amit nem tudok megcsinálni és úgy máris borul az egész. Szükségem van valakire akinek elmondható a tapasztalataim, aki "számonkér" hogy megcsináltam-e a megbeszélteket.
2016. ápr. 1. 18:53
 3/3 anonim válasza:
Írd be youtubra: xhit daily. rengeteg videorol tudsz edzeni onnan. A pinterestet meg töltsd le ott rengeteg jo receptet találsz. az a lényeg h fehérjében gazdag ételeket egyél edzés mellet.
2016. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!