Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nem birom jobban a...

Miert nem birom jobban a kardio edzest?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok es 85 kg. (20/L) tehat van rajtam nemi folosleg. 2 -3 hete elkezdtem odafigyelni az etkezesre es jarok edzeni. 4-500 kalorianal tobbet nem tudok elegetni mert nem birom. Elfaradok nagyon. Megprobalkoztam a szabadban futassal de az meg annal rosszabb. Nem cigizek miota elkezdtem odafigyelni a dolgokra. Fogyni 1 kilot sem fogytam pedig sok vizet iszom es mellozom a karos dolgokat. Heti 3-4x jarok edzeni es mellette sokat bicozom.miert nem birom jobban?
2016. márc. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert egy jó állóképesség nulláról való felépítése-kardió-nem három hét alatt elérhető dolog.Ha pedig valóban odafigyelnél az étrendedre-szénhidrát csökkentés,inzulin szint stabilizálása-akkor talán fogynál is.

Azt tehetnéd,hogy kocogásnál adott távot futsz és méred az időt.Idővel látni fogod,hogy faragni fogsz belőle hétről hétre,vagyis javulni fog a kardiód.

2016. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kivontam a lisztet cukrot es egyeb karos anyagokat. Napi 5x eszem keveset.sok feherjet. Stb. Koszi a valaszt
2016. márc. 21. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen.És nem kötözködésből,de amíg az étrend jellemzésed így néz ki,hogy fehérje stb,és keveset eszem,addig tényleg ne számíts túl sok jóra.Meg írod a káros anyagok kivonását kétszer is,de le merem fogadni,hogy napraforgó olajat használsz és fogyasztasz tejtermékeket,amik adott esetben sokkal károsabbak hosszú távon mint egy kis fehér liszt.

Szerintem ilyen adatok mellett egyenlőre hagyd a testépítő szálkásító étrendeket és tarts be 3 hónapig egy 1600 kalóriás inzulin rezisztens étrendet,annyi különbséggel,hogy a tejtermékeket kiveszed belőle é tojásra cseréled.Ha ezzel megvagy utána jöhetne egy jól összeállított szálkásító étrend.

2016. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne merd lefogadni ;) tejtermeket ezelott se igazan hasznaltam vagy ettem ugyanis nem igazan szeretem se a tejet a joghirtot a turot egyenesen utalom. Es meg sorolhatnam :)
2016. márc. 22. 03:14
 5/7 A kérdező kommentje:
sot ha nagyon muszaj akkoris oliva olajat hasznalok, de probalok olyan eteleket kesziteni amibe nem kell ilyesmi.nem ertem mert kell bunkonak lenni egy ilyen oldalon.
2016. márc. 22. 03:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az oliva olajat hőkezeled ugyanolyan transzzsír lesz mint a napraforgó olaj.Ezért a kókuszzsír,vagy az állati zsír a megfelelő sütéshez.Egyébként mindig is érdekelt,hogy az építő kritikát és a szókimondást a dagik miért mindig bunkóságként értékelik?:)
2016. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem kene ilyen stilusban beszelni senkivel ;) en se bunko stilusban tettem fel a kerdest szerintem. Puszika
2016. márc. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!