Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolc és környékén élő...

Miskolc és környékén élő kpopperek! Van köztetek olyan, aki kpop dance coverrel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Régi álmom, hogy egy cover csapat tagja lehessek, leginkább a lányos koreográfiákkal tudok azonosulni. Remélem valaki tud megosztani néhány információt :3

2016. márc. 21. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak japán zenét hallgatok, de biztos van ilyen "csoport" fb-n nem nézted még? :D
2016. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miskolcra járok iskolába, és ez engem is érdekelne, de tudtommal nincs ilyen. Időnként kikerül ide egy kérdés ezzel kapcsolatban, de utána nem történik semmi.:D Pedig szerintem többen lennénk még, akik szívesen bekerülnének egy ilyenbe.
2016. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Arra még nem gondoltatok, hogy ti összehozzatok egyet? Biztos többen is vannak a környéken, akik szívesen csatlakoznának. Ha valahogy meg tudjátok oldani a próbákat, akkor szerintem ez egy tök jó dolog lehetne. Nem kell vér profinak lenni, már csak hobbiból is szuper, mert új embereket ismertek meg, akikkel rögtön lesz egy közös pont. Én biztos megpróbálnám. Hajrá! :)
2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1/4 én régebben csináltam egy csoportot, de azon kívül mást nem találtam :(
2016. márc. 29. 09:43
 5/9 A kérdező kommentje:
2/4 igen én is észre vettem már , hogy sokakat érdekelne
2016. márc. 29. 09:44
 6/9 Orsinacska válasza:
Én nagyon tervezek egy ilyet, már néztem helyeket is, ahol lehetnének a próbák, csak nem találtam eddig embereket a csapatba.
2016. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó, szerintem írd ki valamelyik facebook csoportba, biztos, hogy lesznek jelentkezők. (Például én. :D) Kettes voltam.
2016. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orsinacska vagy például én is ^^
2016. ápr. 4. 16:15
 9/9 Miklós Lili válasza:
Szia a barátnőimmel lenne egy csapatunk amivel majd szerernénk valamit kezdeni esetleg youtubra felrakni videokat ha gondolod szivesen jöhetsz várunk mindenkit szeretettel😊
2016. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!