Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetem tovább a...

Hogyan növelhetem tovább a súlypontemelkedésem?

Figyelt kérdés
Már 5 éve kosarazom és kb. 2 éve gyúrok lábra súlyokkal meg futás stb. Most 88cm az emelkedésem tudok egy kézzel csákolni a szabvány ( 3.05m) gyűrűre (188cm vagyok). És az a gondom hogy nem nő tovább az emelkedésem, megragadt ezen a szinten. Mit tegyek ?
2010. ápr. 2. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az nem rossz eredmény inkább agy nekem tanácsot, hogy kell fejleszteni próbáltam air allert-et is de nem sokat hatott max, hogy megfogtam a gyűrűt és kész. 187 vagyok és 84 fogynom kéne? mert amikor kevesebb voltam nagyobbat ugrottam nem tudom. Neked mennyi a súlyod a magasságodhoz?
2010. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is köszi hogy írtál! Igen végül is lehet nem kellene már többnek lennie az emelkedésemnek mert sokan mondják hogy a térdizületeknek nem tesz jót a "magasból" leérkezés :D De én akkor is szeretnék trükközve zsákolni nem csak simán, ahhoz meg kellene mág pár cm.

A kérdésedre válaszolva 73kg vagyok, mikor elkezdtem az edzést 80kg voltam és de ez a 7-8kg részben izom lett főleg a combomon látszik nagyon! Az air-alert az jó én is csináltam egy ideig de utána sajátot kezdtem el. Igazából rengeteget futottam jah igen és lábsúlyal játszottam a többiekkel 1.5 kilós bőven elég ( bár ez kicsit idegesítő a lábon de ez van ) Ki is röhögtek amikor beállítottam streetezni lábsúlyal xD. Most azon röhögnek és nem hat rám a gravitáció! :)

2010. ápr. 2. 22:30
 3/6 A kérdező kommentje:
elírtam: Most azon röhögnek HOGY nem hat rám a gravitáció!
2010. ápr. 2. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
:D:D okés köszi akkor én is neki állok ezeknek aztán majd kiderül mi lesz remélem nekem is menni fog :D
2010. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: És a te saját edzésed hogy nézett ki? Milyen gyakorlatokat csináltál?
2011. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gatpista válasza:
Google a barátod. De egyébként nézd meg a többi kérdést. Guggolással. Itt egy link pl. : [link]
2014. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!