Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyak erosito gyakorlat utan...

Nyak erosito gyakorlat utan fejfajas?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az tortent hogy par hete ujra elkezdtem edzeni es mivel lefogytam az addig vaskosnak mondhato nyakam is elegge kiabranditoan elvekonyodott.


Es hat probalkoztam nyak erosito gyakorlatokkal nem sokat max 10 percig szorakoztam ezzel, de nem volt kellemes valoszinuleg rosszul csinaltam mivel 2 eve nem is edzettem. A kezemmel fejtettem ki ellenallast , torolkozovel illetve birkozo hid gyakorlatokat csinaltam ( szerintem az lehet a ludas) . Aztan par orara ra "bedurrant" a nyakam zsibbadt es fajt ez az erzes regrol is ismeros volt . De estere elkezdett fajni a fejem es nem volt tul kellemes egyaltalan megmozditani a fejem.

Most reggelre mar jobb a helyzet viszont a fajdalom helyett enyhe szedelges van ha megmozditom a fejem.


Menjek orvoshoz vagy valoszinuleg csak meghuztam valamit es az hat igy?



2016. márc. 3. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Csontkovácshoz menj, kirángattad a helyükről a csigolyákat. Addig is próbáld nyújtani, masszírozgatni. Kend be valami izomlazítóval.
2016. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!