Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen jó krav-maga oktatót...

Milyen jó krav-maga oktatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Miután sokáig olvastam a témában, arra jutottam, hogy a krav-maga az ideális küzdősport nekem de írtak hideget, meleget az edzőkről. Azt szeretném kérdezni, tudtok-e véleményeket mondani? Pl. Ozoróczy Zoltán, Óber Tamás, Simon Csaba, Kottek Erik.

2016. febr. 27. 16:46
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Találtál azóta edzőt? Én a fentiek közül csak Kottek E-t ismerem. Nekem nem kifejezetten jöttek be az edzései. Szerintem oktatásban nem elég alapos, a teljesen kezdők számára nem bontja le úgy a mozgássorokat, hogy az érthető és megfelelően kivitelezhető legyen. Az edzések nem elég hajtósak (nekem 20 fekvőtámasz és 20 felülés heti kétszer kevés ahhoz, hogy csak minimálisan is megizzasszon), és szerintem szervezés tekintetében is elég rugalmatlan. Ha pl lekésed az egyik edzés munka vagy egyéb miatt, nem mehetsz a következőre, csak ha telefonon vagy email-ben egyeztettél előtte. Mások ezt kicsit lazábban kezelik, rugalmasabban tudsz edzésre járni, akkor is, ha éppen adott este közbe jött valami. Simon Csabáról jókat hallottam egy ismerősömtől. A másik két úriemberről nem tudok nyilatkozni, sajnos nem ismerem őket. Én Szabó Balázst ajánlanám nagyon szívesen. Őt ismerem, jó és figyelmes edző, az alapoktól felépíti a mozgásodat. Ha teljesen kezdő vagy, akkor szerintem az egyik legjobb választás. És az ő edzései tényleg megizzasztanak, formába hoznak! ;) 3-4 edzőhöz volt eddig szerencsém, eddig magasan ő a legjobb.

2016. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia,

Zolirol es Csabáról nem tudok nyilatkozni.

Anno Erikhez kezdtem járni ( kb. 1,5 -2 hónap ). Ezek után mentem at Ober Tomihoz, azóta hozzájárok kb. 3 eve.

Edzések jók: technika, erőnléti, kesztyűzes és neha földharc.

Vizsgákra alaposan felkészít es figyel a helyes technikára csak úgy enged vizsgára ha úgy érzi, elegendő amit tudsz:)

Szóval őt bátran ajánlom.

2018. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, én is Ober Tamást ajánlanám.

Jobban megmaradnak nála a kezdők mint más csoportokban, ergo ők is hasznosnak érzik, plusz odafigyel rájuk. Az órák ütemezése jó.

Felkészül az edzésekre, az órák egymásra épülnek, így jobban elmélyülnek a technikák (másnál ezzel volt bajom.)

Figyel hogy jó hangulat legyen, nála nem fogsz bunkó tanulókkal találkozni.

2018. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is Óber Tamást ajánlom. Nőként nekem krav maga edzések közül az ő edzései váltak be a legjobban, ez persze nem azt jelenti, hogy rajta kívül ne lenne még más jó edző. Nekem pont az tetszik az edzéseiben, hogy nincs ez a kivételezés, hozzá járó nők is komolyan veszik az edzéseket és ők is számítanak, nemcsak díszként meg a férfiak szórakoztatására vannak. Az edzések jó hangulatban telnek, de ha már valaki nagyon elkezd komolytalankodni, szokott szólni. Szabó Balázs edzéseit is érdemes felkeresni férfiként, nőként viszont csak akkor, ha félsz attól, hogy túl durván bánnak veled a fiúk, mivel Szabó Balázs nőket így jobban elkülöníti, meg finomabban bánik velük, hogy nehogy bajuk essen. Óber Tamás is odafigyel, hogy nehogy baj legyen, de nála keményebb kiképzés jár a lányoknak is. :-)Még példaként pár jó edző: Simon Csaba, Radics Dániel, Nagy András. Persze az a legjobb, ha elmész egy edzésre és magad felméred, milyen.

2020. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!