Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok 14 éves és el...

Fiú vagyok 14 éves és el szeretnék kezdeni valamit sportolni, mert van rajtam egy kis felesleg ezt akarom leadni, idáig már boxoltam, karatéztam, fociztam is milyen sportot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizilabda uszas labda csapat egyéni kuzdősport milyet szeretnél
2016. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egyéni akkor judo, birkózas vagy Brazil jiu-jitsu valami testharcot azok jól erősítenek. Azt mondják a küzdősportok közül a birkózás hozzá tán a legtöbb izmot, hogy az erősít legjobban. Ezt szokták mondani. Ha van lehetőséged ez

Vagy az evezést ajánlanám még. Mivel gondolom jó lenne ha a fogyás mellett picit erősödnél, izmosodnál. Így kajak vagy kenu. Ismerősöm is ettől volt nagyon jó formában. Akár saját testsúlyról volt szó, akár súlyokkal való edzésről. Futó versenyen dobogós volt általában.

Ezért nem a triatlont mondtam hisz tudom hogy mindennek az aAlapja a megfelelő táplálkozás. De a te korodban még gyórs az anyagcseréd.

És a triatlon azért ,,nagyon fogyaszt" hisz sok kalóriát égetnek el egy edzésen hisz kardió gyakorlatokat csinálnak mert a versenyük is futás, kerékpározás és úszásból áll.

Persze akkor csináld azokat amiket mondtam ha van rá lehetőséged. Hisz ha nincs akkor igen nehéz űzni :)

Meg ha van esetleg uszoda bármilyen sport mellett jó kiegészítőnek. Napi 1 óra vagy egy héten 2 nap mennél 1 órára.

Hisz mindent átmozgat ez a sport. És a gerincnek is jót tesz.

Remélem tudtam segíteni.

2016. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni.
2016. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!