Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnék magamnak...

Hogyan csinálhatnék magamnak kockahasat 2 hónap alatt? PLS HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy 15 éves fiú vagyok kis súly felesleggel.

2 hónap múlva megyünk egy hosszú hétvégére az osztályommal

és szeretném begyűjteni az elismerő pillantásokat.

Szóval 2 hónap alatt szeretnék kockahasat.

Elég az ha ezt csinálom napi 6x: [link] ? (ha ez nem jó légyszíves írjátok akkor hogy mit csináljak)

Amúgy 6 éve kézilabdázom 172 cm magas 65 kg mos erős csontozatú vagyok:)

Kérlek segítsetek hogy mit csináljak minél hamarabb.

Sokat megtennék a jó eredményért,de CSAK normális módszerekkel.

Minél hamarabb írjatok kérlek mert az idő egyre jobban telik!

Előre is köszönöm a válaszotok!


_Sp33D_


2010. ápr. 1. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
2 hónap alatt sehogy..ehhez több idő kell, + diéta
2010. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc? :))
2010. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 hónap elég hozzá.


Diéta és kardió /aerob mozgás nélkül szép kockás lesz a hasad, csak a zsír el fogja takarni.

2010. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

MÁR agyamra mennek ezek a "KOCKÁS HASAS" kérdések!!!!

Minden második kérdés ilyen!!

És mindig elmondják a kedves válaszadók,hogy mit kell tenni!!!akkor mi a fenének kell mindig ugyan ezt a kérdést feltenni minden nagyokosnak??!!!!

2010. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj hogy tegnap ismertem meg az egész oldalt...Nem olvastam el egy kérdést sem,nem értem minek kell itt pattognod mint egy gumilabda...Ha nem tudsz normális választ adni akkor ne is írj!
2010. ápr. 1. 14:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek normális kommenteket adjatok ide,mert nem viccből írtam ki,tényleg szeretném megtudni hogy érhetem el...
2010. ápr. 1. 14:55
 7/10 anonim válasza:
szerintem kevesebbet egyél és figyelj rá hogy mit eszel,hasprés naponta amennyit birsz
2010. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nem olvastam el egy kérdést sem,nem értem minek kell itt pattognod"


Miért nem olvastad el?

Gyorsabb lett volna mint beregisztrálni és kiírni a kérdést

2010. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nalátod ez igaz:P

Sajnos ahogy így olvasgattam tegnap a kérdéseket,egyet sem találtam amelyik hasonlítana az enyémre:S Pech:S

2010. ápr. 3. 07:11
 10/10 anonim válasza:

Szia! Először is mindenképp fogyózni kezdj, mert genetikailag mindenkinek kockás a hasa, csak van felette zsír, ami eltakarja. Azért fehérjékben gazdag ételeket (pl. csirkemell) fogyassz bátran, mert a kevesebb kalória bevitele miatt a szervezeted az izmaidat is elkezdi majd lebontani. A fekvőtámasz és a más topikokban olvasható hasizomgyakorlatok pedig szerintem megcsinálhatók. Mértékkel. Fokozatosan állj rá, az eredmény pedig nem marad el. Én csak kitartást és akaraterőt kívánhatok neked. Az is sokat segít, ha a környezeted bíztat. El sem hiszed, milyen jól tud az esni. Illetve, ha az eredményre gondolsz és az elismerő pillantásokra, az is motiváció.

Na szia!:)

2010. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!