Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb nekem?

Melyik lenne a jobb nekem?

Figyelt kérdés
Nyárig szeretnék egy pár kilót leadni, illetve egy kis izomzatot "építeni". Igazából nekem az önvédelmi sportok a szimpatikusak, illetve még a tenisz, de arra sajnos nem igazán van lehetőségem. A másik dolog, ami szimpatikus az a görkorizás (ez viszonylag jól is megy). Gondolkoztam még a futáson is, de valahogy sose volt szimpatikus, hogy egyszer csak elindulok, aztán futok ameddig össze nem esek,(nem mintha a görkorizás nem erről szólna :D ) és azt olvastam hogy a térdet is tönkre tudja akár vágni. Szóval szerintetek melyik lenne a jobb, és ha önvédelmi edzéseket tudnátok mondani Szolnokon illetve környékén azt is megköszönném :)
2016. febr. 22. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd el az ökölvívást. Kiváló alapot ad minden stílushoz a későbbiekben. Brutál jó kondit ad és nagyon jó alakformáló.
2016. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy lány vagyok, így is lehet ökölvívni?
2016. febr. 22. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam egyébként. Igen. Nagyon jó a hazai női ökölvívó szakosztály, és nagyon odafigyelnek a lányokra.
2016. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más stílushoz nem ad alapot, maga a Box az alap stílus. Nem ugyanaz! De igen, én is azt mondom, hogy menj arra. Tényleg jó kondit ad, jó az oktatása, önvédelemre meg elég, mert nem más stílusok ellen akarsz harcolni utcán. :) Úgyhogy hajrá, az jó dolog!
2016. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 23. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A box minden bunyóhoz jó alapot ad. Ütni a box tanít meg legjobban (értelemszerűen), mivel csak ütni tanít. Az hogy tudj ütni minden önvédelemnél alap dolog.
2016. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!