Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék valakivel a sportolá...

Szeretnék valakivel a sportolásról beszélni. Neked lenne kedved?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, pár hete kezdtem el intenzíven sportolni és nagyon lelkes vagyok. Viszont a környezetemben nincs senki akivel beszélhetnénk erről és annyira jó volna ha megoszthatnám valakivel a sikereimet, tapasztalásaimat. Elkezdtem a táplálkozásomra is odafigyelni, próbáltam ebbe is bevonni a párom de nem igazán partner benne úgyhogy szeretnék egy barátot akivel ilyesmiről beszélünk, tippeket cserélünk, elmeséljük egymásnak a napi sikereinket.
2016. febr. 20. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Milyen sportot kezdtél el?
2016. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel a munkám miatt eddig a mozgásom a nullával egyenlő volt így úgy éreztem kevés az erőnlétem és állóképességem ahhoz, hogy egy edzőteremben megálljam a helyem. Így kezdésként kiválasztottam pár YouTube videót ami szimpatikus volt, beszereztem pár súlyzót és ezek segítségével erősítek. Vékony vagyok, nincs súlyfeleslegem viszont a popsim, combom intenzív formázást igényel. Ezen felül szoktam a karjaimra és a hasamra is dolgozni. Későbbiekben tervbe van véve, hogy eljárok edzőterembe, görkorizni, futni és nagyon kedvelem a röplabdát is.
2016. febr. 20. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Hol tartasz?
2016. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!