Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azok a nők akik értenek a...

Azok a nők akik értenek a harcművészethez, önvédelemhez lenézik azokat a férfiakat akik nem űznek hasonló sportot?

Figyelt kérdés
Úgy értem én férfi létemre imádom az olyan nőket akik értenek valamilyen harchoz tehát tudnak verekedni meg tudják védeni magukat! Valószínű le tudnának győzni olyan férfiakat akik nem értenek az ilyesmihez! Ez önbizalommal tölti el ezeket a nőket és nem jönnének össze olyan férfival aki nem bunyós? :) Őszintén hölgyek!

2016. febr. 4. 19:28
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
100%
Hát... Gáz, ha a csajod véd meg, nem? :)
2016. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wrestler56 ***** válasza:

FFI-ként írom, bocs:

Van aki lenézheti, van aki nem. Akit zavar, hogy a párja nem harcos, az valszeg küldősportban jártas partnert választ magának. De nem vagyunk egyformák, a hölgyek sem. Emlékeztek a karatés lány Lindára? Őt nem zavarta mulyácska palija.

2016. febr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy "bunyós" pasi(de szerintem mimden nő titkon vágyik egy ilyen férfira), de egyáltalán nem kizáró ok, ha a férfit ezek a sportok nem érdeklik. A lényeg, hogy olyat válasszon, amit szeret csinálni. :)
2016. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy a nő védje meg a férfit, hanem mondjuk

a nőnek mindegy ha a párja nem tanult önvédelmet?

Ettől még férfi a szemében?

2016. febr. 5. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

ha rendesen megfarkalod és többségében nálad van a kontroll a kapcsolatban akkor tisztelni fog akármilyen nyámnyila tested van.

de amúgy nem értem...

ha épp egy ilyen bunyós csajt oltasz és szerinted ez a rész fontos neki,akkor azt kamuzod,hogy bokszolsz x éve,aztán miután már oda van érted,elárulod neki,hogy csak vicceltél és igazából az xboxra gondoltál.

2016. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!