Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékformálással kapcsolatban...

Fenékformálással kapcsolatban hozzáértők válaszait várom!?

Figyelt kérdés

Elég ernyedt, lapos, "lógós" fenekem van és kicsi is, illetve talán a laposság annyira nem is vészes, de nagyon plöttyedt, szinte semmi izom nincs ott. (ez egy betegség következménye). Kb ilyen fenekem van, mint a képen a nőnek (mérete, formája) csak nekem ott alul (ahova pontokat rajzoltam) nekem ernyedtebb, nem ilyen kerek. :( [link]


Olvastam, hogy kitöréseket, guggolásokat kell csinálni, de az sehol nincs, hogy ezekből egyszerre pontosan mennyit, hetente hányszor, stb. És elég a guggolás meg a kitörés, vagy csináljak mást is? Fogynom ugye nem kell. Ha a futás jó, akkor azt is csinálnám, bár nagyon utálom. Vagy az inkább akkor jó, ha az ember fogyni akar? Egyébként eszem rendesen, fehérjét is meg szénhidrátot is, de sajna ha jön is fel valami, az is hasra megy, nem fenékre.

Mennyi idő alatt lehet jó eredményt elérni? Nekem nem kell ilyen iszonyat izmos, Rubint Réka féle fenék, már az is jó, ha csak gömbölyű, mint egy normális nőnek. Ugye azért ez megoldható valahogy? És légyszi valami képet küldjetek, hogy milyen fenekem lehet, mert nem szeretnék úgymond hiú ábrándokat kergetni. Tehát ebből az alapanyagból mi hozható ki.

Köszönöm.


20/L



2016. jan. 26. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Guggolás vállszélességű terpeszben vizszintes helyzetig bemelegitésnek 1X4 majd 3X8 ismétléssel

Lefelé beszivod a levegőt, felállva kifújod


Majd ha megerősödtél pár hét múlva aztán próbálkozhatsz kitöréssel is

Kitörés 3X8 mindkét lábbal felváltva (8-8)

2016. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sorozatok között 1 perc pihenő
2016. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pár hét múlva az állaga megváltozik a fenekednek kissé nagyobb de keményebb lesz
2016. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Képet nem tudok küldeni, mert egyrészt mobilról nem keresgélek, másrészt nem lehet előre jósolni. Heti 2 edzés farizomra elég. Guggolás, kitörès, merev lábas felhúzás, hanyatt fekve csípőemelés tàrcsával a hasadon. Mindenből mehet 3 munkasorozat. Akkora súly kell amivel megy szabályosan 10-15 közötti ismétlés. Ha már 20 menne sorozatonként akkor az pici súly, emelni kell. Értelemszerűen nem ugyanakkora súly kell guggoláshoz, mint pl kitörèshez.
2016. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!