Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Katonaként milyen önvédelmet...

Katonaként milyen önvédelmet érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Egy különlegea alakulatnál vagyok, amélysegi felderítőknél katona szolnokon.

Sok a húzós helyzet, kéne valami ami biztos alapoz ad a közelharcra.



2016. jan. 24. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mivan ? Úristen.

Hagyjad már magad a kamu kérdéseddel, erre pont ráb***sztál csikó tojás, mert én veled ellentétben tényleg 2 évig voltam a KMZnél. Heti 5x3 óra van a közelharcnak szánva a legjobb közelharc kiképzőket viszik a blkmzhez, ha tényleg bercsényis lennél a büdös életbe nem akarnál külön önvédelmet tanulni, mert a tüdődet is kiköpnéd minden nap és a munkád sőt az életed lenne a harc.

Megjegyzem egy kezemen meg tudom számolni azoknak a bajtársaimnak a számát akiknek ne lett volna ott legalább 1.kyu fokozatuk valamilyen harcművészetből. A jó kézi tusa kézség ugyanis le nem írt követelmémy ehhez az alakulathoz.


Sok a húzós helyzet mi ? Ezt a kamut b***szki...

Azt ugye tudod, hogyha hivatalos személynek adod ki magad, azt bünteti a törvény ?

2016. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tüzérségi bombázást. A honvéd legjobb önvédelme 20km-ről a sz@rt is kiágyúzni a másikból :P
2016. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D rendkívül hihető kérdés volt, hogy egy különleges alakulat katonája a gyikre kell hogy írogasson, hogy ugyanmár hogyan védje meg magát :D
2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha más nem majd rendőrökkel megdumálja, hogy mekkora katona :) a mélységi felderítők szerintem a NATOban benne vannak a TOP5ben. Én repülőmérnökként, mint logisztikus voltam szolnokon mielőtt harcoló alakulathoz kerültem volna. Velük edzettem és gyakorlatoztam, nem tudnám csinálni amit ők csinálnak nap mint nap, pedig nem vagyok egy rosszkötésű gyerek. És egy ilyen af.4 szintű ranger kiképzést kapott katona kér önvédelmi tippeket :D ma mindenki megbolondult?
2016. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű , még katona sem vagy te majom, biztos a KMZ-nél vagy és ide írogatsz önvédelmi ügyben. Sok a húzós helyzet :DD Anyu lenyomja a villanyt 10 után?
2016. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha hatékony közelharcot akarsz tanulni, a krav maga egy racionális választás.

Arra meg tojok magasról, hogy katona vagy, vagy annak adod ki magad.

2016. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!