Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiórán muszáj a talajtorna?

Tesiórán muszáj a talajtorna?

Figyelt kérdés
Semmi bajom se volt addig amíg bukfenc volt, a szekrényugrás is ment simán, egyedül a fejen/kézenállást nem szeretném. Alapvetően nem vagyok egy erős fiú, épp ezért nem szeretném megcsinálni. A tanár mégis erőlteti hogy csináljam meg, én megpróbáltam ha 100x próbálnám akkor se menne, mert nincs elég erőm hozzá. Ja és informatikus iskola .... !!! Mi a rákért kell nekem fejen meg kézen állnom? Nem akrobata leszek, sőt nem is akarok. Mit lehetne tenni ez ügyben hogy ne kelljen talajtornáznom? A gyűrűt még úgy ahogy túléltem, de ezektől kiborulok.... 16/f És teljesen normális a súlyom, inkább vékony típus vagyok.

2016. jan. 19. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Elég durva követelmények valóban. Szerintem hisztizz még egy kicsit, hátha megszán valaki és segít ebben a kilátástalan helyzetben.
2016. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig a kémiafeladatokat nem tudtam megoldani, hiába próbáltam meg 100x. Lehet, felmentést kellett volna kérnem?
2016. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!