Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a sport trackers alkalmazás...

Ez a sport trackers alkalmazás hogy működik?

Figyelt kérdés
Most nézegettem ezeket, számomra új, leszedtem az alkalmazást telefonra viszont ott ír valamit a premiumrol hogy meg kell vásárolni, de van olyan része is hogy bejelentkezés. Ahogy elnéztem fullos egy kis alkalmazás, mutatja a térképet meg mások útvonalait hogy futottak hány kmet. Na meg a feltöltött képeiket. Most ez csak az oldallal van összekötésbe ? vagy facebookos. Mert én nem akarom hogy facebookon fentlegyen bármilyen adat is. most ez úgy müködik hogy regisztrálnom kell az oldalán mint tag, és profilon belül lehetnek az adataim ? Kell hozzá net vagy csak Gps alapú ? Működik úgy hogy leteszem és alatta berakjak valami zenét ?
2016. jan. 13. 13:36
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

Ha runtasticot, endomondot stb. töltöttél le, akkor a telefont magaddal kell vinned futni és a GPS-nek be kell lennie kapcsolva rajta.


A facebookos megosztást ki lehet kapcsolni ezeken.


Prémium account sem kell, ha csak az időt és távolságot akarod mérni.

2016. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm hát csináltam egy tesztet, mondjuk itt házon belül pár mp, az időt mérte csak, s az oldalon is megjelent a profilomba, a km meg kilocalt azt nem mérte, az is gpsen müködik vagy ahhoz már net kell ? Vagy premiumnak kell lenni ?
2016. jan. 13. 17:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Sports trackert töltöttem
2016. jan. 13. 18:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa sikerült!
2016. jan. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!