Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes egyáltalán felüléseket...

Érdemes egyáltalán felüléseket csinálni amíg pluszkilók vannak rajtam?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egészségesen étkezni hogy leadhassak 15 kilót. Hiányzik hogy minden porcikámban érezzem a kellemes izomlázat, és csináltam felüléseket is ennek érdekében. De azt olvastam hogy ez nem ér semmit mert csak a háj alatt fog megerősödni az izomzat. De ha mellette mozgok és kevesebbet és szénhidrátmentesen étkezem akkor nem mindegy hogy erősödik az izomzatom? Vagy meg kell várnom hogy teljesen eltűnjön a hasamról a háj?
2016. jan. 11. 21:00
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Attól még meg kell edzeni a hasad. Most kell izmot növelni hasnál is, szálkásításkor már nem tudsz növekedni csak a zsírt szeded le.
2016. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az izmosodás sose baj.

Nem tudsz szénhidrátmentesen enni, de nem is értem, miért lenne ez a célod.

Ha fogyni akarsz, gondolom, deficitben vagy, így várhatóan veszteni fogsz zsírból. Kezdőként így is izmosodhatsz, ha nem is jelentősen.

De edzeni szálkásításkor is edzünk :) Emlékeztető a testnek, hogy szükség van arra az izomra, ne bontsa le kalóriahiányban sem. Plusz az edzésnek nem is egyetlen célja az izmosodás s az izom megtartása...


De a hasprést szokták ajánlani a hozzáértő itteniek, nem a felülést, nyilván nem véletlenül.

2016. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!