Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét ajánlanátok...

Melyik fehérjét ajánlanátok normális étkezés mellé? Cytopro,100% whey protein vagy whey delite? Vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
Mennyit érdemes és mikor szedni?
2010. márc. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

tejsavót 100 %whey proffesional ,a Cytopro egy kevert fehérje, a delite meg élményfehérje.

Azt hiszem hogy a 100% whey proff. tökéletes kiegészítés

2010. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocsi a mikort azt nem láttam,szóval hát EDZÉS UTÁN!!

rakj bele dextrózt(szőlőcukrot) de csak edzés után.

Illetve reggel is mehet, zabpehelyre ráöntve tökéletes regeli.


És vízzel fogyaszd!

2010. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd még a meg cytogen whey proteint is, én már 3 éve azt iszom és szerintem finomabb mint a scitec. bár ez csak ízlés kérdése, de hosszú távon nem árt ha nem utálod meg az ízét (épp ezért csak a sima csokisat ajánlom..)

a többit az előző már leírta

2010. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb írd le, hogy mit értesz normális étkezés alatt, mivel ez az alapja mindennek, és utána megmondom mit vegyél.


Személyi edző

2010. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

személyi edző uram maga mindenhova odaír??


hova nem lehet szarni h személyi edző vagy ??


hihetetlen,ki kiváncsi rá?


lehet szar az étkezése ő baja


edzés után tejsavó azt ennyi nem kell okoskodni mindig

2010. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát már nem azért de igaza van h a táplálkozás minden alapja (nem azért van igaza mert személyi edző, sok személyi edző szimplán segg, de neki ebben tökéletesen igaza van!)
2010. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15.35 azért írom oda, mert sokszor jön az okoskodás, és legtöbb esetben érvényesül szerencsére a tekintélyelvűség és így nem kell magyaráznom feleslegesen. Viccet félretéve meg azért írom oda, mert nekem olyan személytelen, hogy a beírási idő alapján kell megnevezni egymást. Én már csak ilyen szentimentális vagyok. :) A nyelvvizsgáim számát és egyéb érdemeimet nem írom oda, sőt, még azt sem, hogy orvos vagyok... pedig ezek nagyobb kunsztok, szóval nyugi, nem felvágás!

Nem értem neked mi fáj ezen, nem kötelező sem olvasgatni, sem válaszolgatni. Ellenben szólhatsz hozzám kulturáltan, nem lesz belőle baj!

2010. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!