Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik variáció hatásosabb...

Melyik variáció hatásosabb utcai bunyóra (1-2-3 ellenséggel szemben)?

Figyelt kérdés

Box + Ju Jutsu vagy Ju Jutsu helyett Birkó

Savate + Ju Jutsu vagy Ju Jutsu helyett Birkó

Box + Muay Thai + Ju Jutsu vagy Ju Jutsu helyett Birkó


2015. dec. 12. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik megállja egymaga is a helyét utcán. Ha viszont más stílusok ellen akarsz harcolni, akkor a Box kevés lehet, azt ki kell egészíteni például Jiu Jutsu-val, vagy valami mással. De utcára én a Muay Thai-t ajánlom. Bár itt van, aki nem szereti, viszont elég nagy hülyeségeket írnak róla, azonban a tényen nem változtat, hogy utcára tökéletes, de nem csak oda, minden más stílus ellen is, hiszen erre lett kifejlesztve. Tehát jóformán bármelyiket tanulhatod, utcára minden jó a Dezső ellen. Ha már másik harcos ellen akarsz harcolni, akkor más a dolog.
2015. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel 27 éves vagyok nem tudom, hogy így földharcok tekintetében bele kezdhetek e bármelyikbe is (Ju Jutsu, Birkó).


Azért hoztam össze ezt a 3 fajta variációt mert nem tudok dönteni. Mivel utcára kellene, utcai bunyóra így nem tudom melyik lenne oda a legalkalmasabb. Melyik lenen az amivel egy pillanat alatt le lehetne szerelni az ellenséget. Tehát nem az a fajta kellene amivel sokáig tartana leszerelni valakit.

2015. dec. 12. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utcan egyebkent eleg kaotikus minden foleg ha tobben verekszenek. Mindenki ut mindenkit es oldalrol, hatulrol is kaphatod az utest.

Ezert a futas! 2-vel meg eselyes hogy elbansz, de 3 mar eleg ketseges.

En a jitsura helyeznem a hangsulyt.

2015. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Savate + Ju Jutsu?

Heti 2-2 edzés?

2015. dec. 12. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

A thai box önmagában az utcán pont annyit ér, hogy hasba szúrnak 2x.


Ju jitsuval mész legtöbbre az utcán, box vagy savatét tanulhatsz mellé.

2015. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért az eléggé fontos,hogy kiféle miféle az a 2-3 "ellenség".

mert ha mondjuk kocsiból kipattogó hőbörgő macskajánosok egy koccanás után,ilyenből már láttam többször is olyat,hogy az ember olyat bevert az elsőnek,hogy összerogyott a másik kettő lefagyott és ők is szájba lettek verve mire feleszméltek,vagyis csak ütésekkel pillanatok alatt levert a pali 3 embert.

aztán ott a második lehetőség.

mondjuk bizniszelgetsz sunyiba és csíped valaki szemét,vagy csak kell neki az ami a tiéd és rád küld 3 emberkét akik azzal foglalkoznak,hogy bizniszelgetőket húznak be,ellőtte megkínozzák,hogy kiszedjék belőle,hogy hol tartja a cuccot és a pénz.

ilyenek meg nem fognak besza-rni attól,hogy levered az egyiket.

2-3 szó szerint ellenség ellen üzleti vitában,az a legjobb,ha megszurkálod őket és nem állsz le bunyózni.

így legalább híred is lesz,hogy pszicho vagy akivel nem lehet ba-szakodni és nem lehet behúzni.

2015. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor eléggé pszicho vagyok ha valaki beszól és ezzel úgy felhúz, hogy ezért ki akarom nyírni? :D
2015. dec. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!