Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Ju-Jutsu (Ju-Jitsu, Jiu-jits...

A Ju-Jutsu (Ju-Jitsu, Jiu-jitsu) Box-al párosítva mennyire tesz jó utcai harcossá, tehát utcára mennyire jó?

Figyelt kérdés

Úgy lenne hogy heti 2 Ju-Jutsu edzés.

Valamint mellé heti 2 Box vagy 2 Savate edzés.


2015. dec. 11. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A közepesen nagyon jó, 7 vagy 4 éve thai boxoló barátunknak pedig üzenem, hogy a IX. kerületben kedden és pénteken (19:00-20:30) szívesen látjuk ( azthiszem a hazaáruló bajtársaim nevében is mondhatom) a egy jó kis sparringra ahol bizonyítja elsöprő erejét a ju jitsuval, boxal és persze a rendőrséggel szemben.
2015. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bocsika honvédecske de fradi boxtermekbe nem igazán járok. Egyrészt mert utálom a csicska fradit, másrészt mert utálom a hazáruló rendőröket és katonákat. Amúgy minden ok. Te meg csak boxoljal és jiu jitsuzzal talán ha ügyes leszel a 9 éves kiscigánygyereket még az utcán is le fogod tudni jiun jitsuzni:D
2015. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ertem hogy mi a fene koze van egy ex vagy aktiv katonanak Orbanhoz. Amikor en hivatasos katonanak akartam allni ezelott 12 evvel (nem tettem mert tanultam tovabb) a franc sem tudta meg nem is erdekelt, hogy ki a minoszterelnok. Egy tizedesnek de meg egy tabornok is parancsot kovet. De mondok jobbat, attol hogy valaki olyan kozferaban dolgozik ahol parancsot teljesit meg nem biztos, hogy erdekli vagy szereti a minisztereket vaty akarki mast.


Nem vedeni akarom, mert nem ismerem de ez a velemenyem.


Kerdezo:

En nagyon is a jujitsu partjan allok, mert tetszik es hatasosnak tartom.

Sajnos nem volt alkalmam gyakorolni de szivesen csinalnam ha lenne idom. Egyszerre csak egyet tudok.

A Kelemen ryu-t fikazzak itt de nem nagyon erdekel mert szerintem nagyon is jo es tetszik.


Szerintem jo a kombinacio bar csak a bokszot ismerem kozelebbrol'a savatet nem.


Csak 2 edzes van egy heten vagy van tobb is de ha kombot valasztasz akkor igy jon ki?

2015. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

9 évet voltam hivatásos több külföldi misszióval a hátam mögött (MH 24/88 KVZ, Kfor7-8. váltás, afganisztán kmcs 6 hónap, illetve az újjáépítő misszió 1. váltása, mint logisztikus). főhadnagyként szereltem le, azóta a belügynél van igazolványom. János83 pedig no comment, egy internet troll. Semmi közöm a fideszhez, se a jobbikhoz se senkihez.


Megjegyzem ennek semmi köze a kérdéshez. János83, le lehet szállni rólam ! Menj thai boxolni vagy amit akarsz, csak engem kímélj a személyeskedéseddel. Köszi.

2015. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy Savate + Ju Jutsu lesz.

Tudna valaki ajánlani egy bitang jó Ju Jutsu mestert illetve helyet Budapesten? Ahol a tudásra mennek rá és nem az övekre meg hasonlókra? Ahol nagyon jó a tanár?

2015. dec. 12. 13:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Hányadik kerület kell ?
2015. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mivel a Savate edzés itt van:

Budapest, Soroksári út 24, III. emelet


Így ehhez a legközelebb. :)

2015. dec. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!